Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberre vall az, ès mi...

Milyen emberre vall az, ès mi lehet az oka, ha valaki leveszi valakinél a like-ot, az illető fotójàról?

Figyelt kérdés
Egy sràc a lány kèpèről. Ràadàsul, előtte megváltoztatja a like-ot, ölelèsre...Gondolom, fűzhette a csajt, az meg nem àllt neki kötélnek, na de ilyet csinálni? :D Csak szerintem nagyon kicsinyes dolog ez?
2022. júl. 31. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én rengetegszer látom pároknál, hogy összevesznek, és akkor hirtelen eltűnnek a lájkok, kibékülnek, és hirtelen megint visszakerülnek :D
2022. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Èrdekes.. Mondjuk itt màr nem kerül vissza, szerintem, mert ez màr jó ideje volt.
2022. júl. 31. 22:50
 3/4 Shaddark ***** válasza:

Szerintem is kicsinyes, és jól járt a hölgy hogy nem állt szóba egy ilyennel.

Feltéve hogy nem az van, hogy párkapcsolatban van és nem akarta hogy lássa a párja a próbálkozását másnál.

Az se szebb, de legalább csak simán gáz, nem ilyen gyermeteg, infantilis és kicsinyes mint az előző felvetés.

2022. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán olyan is lehrt hogy mobilon mellé nyomta kétszer is. Őszintén szólva már az ilyen közösségi oldalas likeolgatasokat se kéne komolyan venni. A kulonbozo likeoknak meg mar nem olyan jelentese van mint regen. Mint pl. Az ölelés, vagy a szivecskes szem es a szivecske es tarsai. Akkor is hasznaljak amikor nem romantikusan hanem szimplan cukinak tartjak az esemenyt vagy az illetot. De baratok is szoktak hasznalni mind azonos es kulonbozo nemu baratok. Mar az ilyen megszolitasoknak sincs romantikus ertelme mint a szivem, drágám és stb.
2022. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!