Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted sokat eszek?

Szerinted sokat eszek?

Figyelt kérdés
Reggel 6-kor ittam egy kávét, ettem egy pirítós vajast. 9:00-kor 2db szendvics(zsömle, szalámi, zöldpaprika,) aztán 12;30kor ebéd: pacalpörkölt. Aztán délután 16:00 egy melegszendvics, dinnye, 19:00 egy szendvics
2022. aug. 2. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Nő vagy, vagy férfi? Fizikai, vagy szellemi munkát végzel? Mert nem mindegy.

De ha csak ennyit olvasok, akkor azt mondom, hogy igen.

2022. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Jó de mekkora zsömle, mennyi pacal pörkölt, gondolom nem magában....

Szendvics is mennyi kenyérből. Ez nem árul el sokat.

2022. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem sok.
2022. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Nem sok, csak szénhidrátban gazdag, ami nem jó. Ilyen zsömléket, szendvicseket jobb kerülni vagy valamivel helyettesíteni a kenyér részét. Én alig fogyasztok szénhidrátot. Kenyérből is olyat eszem ami nekem elég 3-4 napig. (400g-s Purpur)


Szóval nem sok, max egészségtelen.

2022. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Pont a lényeget hagytad ki végül is, a mennyiségeket.
2022. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A dinnye, pacalpörkölt cseppet laktatós, de ha nem ülte meg a gyomrodat, akkor okés, ez még belefér a normál kajába.
2022. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennyitől kb éhen is halnék.

Azért a 90 kilómhoz ennél többet kell egyek.

2022. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem 24 órás szolgálatban a menüm volt: Reggel 7-kor egy édes péksütemény, 9-kor egy sós péksütemény, 11-12 körül valami nasi, például pilóta keksz, pontban 12 órakor egy csésze kávé, 14:30-kor egy tál ebédnekvaló (vittem magammal ételesben), 19 órakor péksütemény egy gyümölccsel, és 22 óra és éjjel 2:30 között megint csak nassoltam egy kicsit, és megittam egy forró csokit is.

Nő vagyok, 52 kg és 170 cm magas. A kollégák mindig azt mondták, hogy rengeteget eszem. Hát, munkában valóban jóval többet is ettem, mint itthon, mert itthon van, hogy egyszer eszem. Bent meg mindig éhes voltam. Azóta már próbálom csökkenteni egyébként a péksütemények számát, mert tudom, hogy nagyon károsak.

2022. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!