Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen embert tartottok a...

Milyen embert tartottok a leghülyébbnek? Esetleg leírnátok egy ilyen embert akivel az életben találkoztatok?

Figyelt kérdés
Ne szégyelljétek magatokat ezért, ezt mindenki érzi ösztönösen, szóval ne fogjátok vissza magatokat :)
2022. aug. 2. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Gazdag ürge csúnya nővel.
2022. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én az együgyű embereket nem szeretem, aki évekig ugyan arról a témáról tud csak beszélni!
2022. aug. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Felkapott/tehetősebb focista...


Basszus, én annyira de annyira igyekszem nem előítéletes lenni. De annyira hülye az összes. Persze, biztos van kivétel, de egyetlen egyel sem találkoztam eddig. Sajnálom.

2022. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Én vagyok az. Nem tanulok a hibáimból, újra elkövetem őket és a múltat siratom ahelyett, hogy tennék a jövőért.
2022. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
14-30 közti nők, az összes.
2022. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Azokat tartom annak, akik a saját szűklátókörűségük és kishitűségük miatt szenvedik végig az életüket.
2022. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
5-ös,akkor gondolom anyád is köztük van.
2022. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

#5

Te megint egy tipikus olyan pasi vagy aki egy nőnek sem kell mert egy sz@ralak és ezért a nőket hibáztatja?

Tudtam :)

2022. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

12. osztály után (jobb esetben), épphogy betöltve a 18-at, összejön egy pasival, pár hónapja vannak csak együtt, de már terhes a csaj, közben összeházasodtak, felvették a CSOK-ot, nem is ismerik egymást de egy ilyenbe belemennek és elcseszik a saját és a gyerekeik életét.

Ennél ostobább embereket el sem tudok képzelni. És sajnos több ilyen ismerősöm is van...

2022. aug. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
M. L.
2022. aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!