Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mosolyognak rám gúnyosan?

Miért mosolyognak rám gúnyosan?

Figyelt kérdés
Eddig kb 2-3 szor történt meg,hogy gúnyosan mosolyogtak volna rajtam. Nem az a mosolygás hogy jó kedve van az embernek,hanem mint ha nevetni akarna rajtam,és mosollyal leplezi. Nem mondom hogy én vagyok a legjobb képű csàvó,de csúnyànak sem tartom magam,hogy nevetni kelljen rajtam. Pl egyik nap vàrtam egy kollégàm egy bolt előtt,és egy csàvó ott cigizett meg kávèzott,és làttam hogy nèzeget,ès ilyen gúnyosan vigyorog. Nálam idősebb volt,de szerintem sokkal csúnyàbb is(bàr egy szubjektív),de szerintem bőven nem az a kategória,hogy gúnyosan vigyoroghasson màson,mert pl csúnya. Ezeket szerintetek miért csinálja egy kèt ember?veletek történt màr ilyen?csúnyànak tartanak,ès azért vigyorognak így? Nem tudom,de ha èn meglàtok egy csúnya embert,akkor sem vigyorgok rà így,egy átlagos,vagy àtlag feletti külsejű emberre meg végképp nem.

2022. aug. 3. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért magyarázol bele butasàgokat egy tekintetbe? Valószínűleg eszükben sem volt gúnyosan vigyorogni, csak épp eszükbe jutott valami, aztán feléd néztek.
2022. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez már beteges képzelődés, az embereket általában nem érdekli a többi ember kinézete.
2022. aug. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem rajtad mosolyognak, üldözési mániád van..
2022. aug. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,persze üldözèsi mánia… ha valaki bàmul,és közben azt làtod a szemén hogy mindjárt elneveti magàt,akkor az üldözèsi mània…
2022. aug. 3. 09:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Rám azok mosolyogtak gúnyosan, akik butának és/vagy lúzernek (esetlennek, életképtelennek, szociálisan analfabétának) tartottak, külső miatt szerintem nem szoktak ilyet (max. tinilányok más tinilányokat).
2022. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
51%
Nincs esetleg extrém külsőd ami lehet nem tetszik nekik? Vagy csak szimplán fura öltözködésed? Az idősebbeknek általában ez amit nem néznek jó szemmel. Én a helyedben vissza mosolyognék ugyan olyan gúnyosan. Rám csúnyán szoktak nézni az idősebbek mert van egy kislányom és mindenki 14 vagy 16 évesnek néz.
2022. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs extrèm külsőm,teljesen normálisan öltözködöm,de amúgy melósruhában voltam.
2022. aug. 3. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!