Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden embernek van egosita...

Minden embernek van egosita korszaka?

Figyelt kérdés

2022. aug. 5. 18:22
 1/8 A kérdező kommentje:
*egoista
2022. aug. 5. 18:22
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan dolog, mint mikor az ember tapasztalattal jelentkezik dolgozni, szorgalmas és normális is, pénzt is fordít a munkájára, nem keveset. Az eredmény az lesz, hogy minden jelzőt megkap a környezettől, a HR-estől azt is, hogy beképzelt. Nem is tudom, hogy mit jelent ez valójában, szerintetek?
2022. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek az egész élete az.
2022. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Néha összetévesztitek az egót a magabiztossággal!


De amúgy vannak beképzelt majmok igen,akik igazából semmiben se jók,csak verik a nyálukat

2022. aug. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Van, és bizonyos mértékig kell is.

Enélkül még az ágyból sem mernél kikelni. :D

2022. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 33 éve tart.
2022. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nálam önbizalomhiányosabb embert nem ismerek. Amióta az eszemet tudom, amióta vannak emlékeim kisgyerekkoromból, mindig is gyűlöltem magamat.
2022. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Sokan összekeverik valóban.

Mikor megvolt mindenem, munka, pénz, autó, kapcsolat, barátok, bulik, siker a ringben, stb. Elégedett voltam. Nem nagyképű, nem egoista, hanem elégedett. Rögtön megkaptam, hogy beképzelt barom vagyok, forduljak fel, A SAJÁT CSALÁDOMTÓL! És miért kaptam meg? Mert egyik sem ért el hozzám hasonló sikereket sem, és mind irigy volt.

Azóta elvesztettem mindent, egy senki vagyok, de azóta is irigy mindenki, és még most is az van, hogy azt a keveset is el akarják venni, ami maradt, és belém beszélni azt, hogy egy nyomoronc vagyok, és egoista. Pedig már tényleg nincsen semmim szinte. Nem járhatok edzeni, nincs munkám, párom kidobott/azóta szerelmi bànatom is van/ a barátok meg hirtelen mikor szarba estem mind elhagytak. Úgyhogy nulla, semmi. Csak az van már meg, amit eddig elértem, és talán nem vehetik el, az pedig a szakmáim, és a tudàsom, amikre igenis büszke vagyok a mai napig. De persze igen, ettől vagyok egoista mindenki szerint a környezetemben, mert ennyi évesen már mindenkinek kölyke volt a családban, nem pedig autója, meg négy szakmája, meg hamarosan diplomája.

2022. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!