Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok, ha kárörve...

Rossz ember vagyok, ha kárörvendő vagyok miután velem elbántak egy felvételin?

Figyelt kérdés
A felvi ponthirdetés után viszont úgy tűnik az alsóbb szintű képzéseken fordult a kocka és alig vágyik oda valaki.
2022. aug. 7. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Azt gondolsz és azt hiszel amit akarsz, attól másnak vagy neked nem lesz jobb vagy rosszabb. Ha így érzed magad jól, akkor csináld ezt, sőt nyilvánítsd ki ha annyira szeretnéd, de elgondolkodnék rajt, hogy ennek mégis mi értelme? Szerinted a veled történtek szándékosak és irányítottak voltak? Vagy teljesen jogosan elutasítást kaptál mert nem feleltél meg?
2022. aug. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
xd
2022. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk úgy megfeleltem, de ők kitűnőt akartak sok szakmai eredménnyel. Így nem adtak esélyt sem hiába bizonyítottam több eredménnyel a felkészülési időszakból, ha nem voltam kitűnő és nem jártam megmérettetésekre, mint pl. az OTDK és társai hiszen még nem voltak komolyabb céljaim akkoriban.


Na most majd kereshetnek kitűnőt, ha az alapként szolgáló képzésen hallgató sem lesz és ezáltal szak sem. Emiatt ki is vannak mesélte egy ott tanuló ismerősöm és lesznek leépítések is, hogy egy népszerűbb szak kapja meg az erőforrásaik egy részét. Valahogy nem töltött el rossz érzéssel.

2022. aug. 7. 01:06
 4/7 A kérdező kommentje:

Ezt persze azután tudtam meg, hogy 4-essel már eleve eldöntött tény volt, hogy nem adnak esélyt. Persze nem szóltak volna amikor dolgoztam a felkészülésen és eléggé megalázóak voltak velem.


Azért megnézem majd a docens úr arcát, amikor ki kell költöznie a szép nagy irodájából ahol egyedül volt.

2022. aug. 7. 01:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy ez őket hátránnyal érinti? Beteszik máshova, vagy eleve nem akarták indítani a szakot.
2022. aug. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hidd el fáj nekik, hogy a történelmi helyüket egy lyukra cserélik. Most a vezetőknek böhöm nagy irodájuk van mindenkinek külön.
2022. aug. 7. 01:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Álmodozz csak :D kivülről elég szánalmasan hat ez a vergődés meg hogy tényleg azt gondolod, hogy a sulit bármiféle hátrány is érte
2022. aug. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!