Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szokott más is úgy pontozni,...

Szokott más is úgy pontozni, hogy el sem olvassa az adott választ csak az eddigi értékelésnek megfelelően pontoz?

Figyelt kérdés
Ha piros akkor ő is pirosat, ha zöld akkor ő is zöldet.
2022. aug. 7. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Szoktak lenni a 2-3 pipás incelek 0-10%-ban hasznos válaszokkal. Ott én sem olvasom el a tenyérnyi f@szságot, hanem tolom rá a lepontozást azonnal.
2022. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Igen, pl. ha valamin veszekednek egy kérdés alatt és van egy válaszoló, aki hülyeségeket beszél, annak már egy idő után el sem olvasom a válaszait pontozás előtt, csak látom, hogy le van pontozva és tudom, az is az ő válasza, úgyhogy lepontozom és utána esetleg elolvasom a f4szságát.
2022. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert én általában nem értek egyet a többséggel.
2022. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Én elolvasom és utána döntöm el f@szság e vagy sem.Nem is mindig pontozok,van hogy lesz@rom.
2022. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mostanában nem is nagyon szokásom már pontozni, ha mégis, akkor zöldet nyomok olyan válaszokra, amik nagyon jó, hasznos tartalommal bírnak, és ennyiben ki is fújt.
2022. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Ha valamit pontozni akarok, akkor elolvasom.


#1: Mondjuk a te kategóriád lazán incelnek tart mindenkit, aki nem istenít minden nőt.

2022. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
#8: Miért ne lenne fogalmam? Konkrétan te magad írtad le, hogy el sem olvasod, hogy mit pontozol. Most meg bemutattad az alpáriságod is. Faék egyszerű a kategóriád, a lepontozásod pedig nem érint meg.
2022. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán pontozom, főleg inkább akkor, ha hasznosnak tartok valamit... és mindig végigolvasom azt, amit pontozok.
2022. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!