Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 3 napja nem alszom, egy nő...

3 napja nem alszom, egy nő miatt. Mit tegyek???

Figyelt kérdés

2 hónapja egyedül élek, mert a párom elhagyott. Pár napja a szomszédba költözött egy nő, aki a halálba kerget, nem hagy aludni, nem tud nyugton maradni! Állandóan kalapál, fúr, mintha direkt basztatna!! Szóltam a rendőröknek kétszer is, de mire kiértek, már abbahagyta. Mikor elmentek, megint elkezdte! Este 10 től reggel 6 ig egyszerűen nem hagyja abba!! Át is mentem hozzá, de nem nyitott ajtót. Az ablakból szokott figyelni, mozdulatlanul, mint valami elmebeteg idióta, és ijesztő nagyon! Mindig lehúzom a redőnyöm, mert engem figyel. Most sem tudok aludni, mert valamit rezegtet ez az idióta, és az egész fal rezeg!! Nem tudom miért, de olyan rémálmaim vannak, hogy elrabol ez a nő, és egy tehénen kelek fel, meztelenül.


Mit csináljak??


2022. aug. 10. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze a tokeidet és most kopogj be hozzá, de jó erősen és hosszan! Most vagy soha!
2022. aug. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem az első mondat hogy kapcsolodik a történetbe...
2022. aug. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Kelj fel az ágyból, és csapd össze a tenyereidet a fejed fölött, azzal a felkiáltással, hogy "Na mostmár elég legyen!".

Menj oda a szekrényhez, vedd fel a legszebb estélyi ruhádat, majd a (csak és kizarólag!) bal ládabra húzz fel egy fél, sárga harisnyát.

Az előszoba fiókjából kapd elő a nagymamádtól kapott FmW 35-ös lángszóródat, majd egy fazekat helyezz a fejedre, és hagyd el a lakást. A szomszédhoz menet énekeld, hogy "Megy a gőzös, megy a gőzös a szomszédba", vagy ha elég kemény vagy, akkor azt, hogy "Opa war Sturmführer".

A szomszéd ajtajához érve, dobd el a lángszórót, és a jobb mutatóujjadat feldugván meg nem mosott fenekedbe, fél lábon ugrálj körbe-körbe énekelve (itt már mehet a "Nyisd ki babám"), amíg a szomszéd ajtót nem nyit.

A többit inkább nem részletezem, remélhetőleg innen már tudod a dolgodat.

2022. aug. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Menj el egy parkba. A csovesek nem kalapalnak es nem furnak,csak orditanak,amig el nem alszanak.
2022. aug. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fura a történeted nekem. Nappal pl. az a nő nem mozdul ki soha, hogy meg lehetne beszélni a dolgot ?
2022. aug. 10. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elkezdi, "egy tehénen kelek fel meztelenül" 😂😂

🐄🐮

2022. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem boszorkány és negatív rezgéseket küld, mikor rezgeti a falat.
2022. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!