Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkahelyen sírni és sajnáltan...

Munkahelyen sírni és sajnáltani magát valakinek az manipulatív?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon jól működő csapat. Kb 4 hónapja érkezett egy lány, aki eddig minden régen ott lévő emberre panaszkodott már. Vendéglátás révén idegesít amikor kiül sírni, én meg 2 pályát vihetek. Erre minden alkalommal azt hallgatjuk, hogy neki milyen szar az élete. Napközben ránézek és elmegy az életkedvem. Közben meg egy szarkavaró, kitárgyal mindenkit a háta mögött.


Mindenkinek vannak problémái. Nekem is, mégsem viszem be. Főleg nem a teljes 12 órára. Én vagyok érzéketlen, hogy egyből kirúgnám?


2022. aug. 10. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Küld el őt orvoshoz, esetleg vidd el őt jófejségből és reménykedjünk benne hogy tudnak rajta segíteni már ha akarja.

Ha nem megy el maga orvoshoz,esetleg fel felajálod neki azt hogy te el viszed őt vagy keresel neki és nem él a lehetőséggel na meg továbbra is ki beszél akkor jobb ha megváltok tőle.

Lehet hogy most furcsán hangzik hogy adj neki egy esélyt és ajánld fel az orvosi segítséget,de egy próbát megér még talán akkor is ha szarrágó.

2022. aug. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Összehívnék egy megbeszélést, s a kollégák előtt közölném vele, hogy ez munkahely, ne hozza be a magánéleti problémáit, nem fogunk helyette dolgozni.

Mindenkinek megvan a magánélete, számos problémával, de azoknak nincs helyük a munkahelyen. Ez egy összetartó kollektíva volt. Mindenki tudja a dolgat és teszi is. Ezért fejezze be, hogy mindig azt szidja, aki nincs jelen, mindenkit simfel, kivétel nélkül.

2022. aug. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
Ez egy intrikus, depresszió liba. Fogjatok össze, és amikor nekiáll sírni, panaszkodni, adjátok a kezébe a munkaeszközt, aztán küldjétek dolgozni. Ne hallgassátok meg. Nagyon veszélyes az ilyen mérgező személy, ráadásul hátráltatja a munkát. Ezt a csoport és a főnök előtt kell kimondani neki.
2022. aug. 10. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A vezetőség megengedhetőségi szintjétől függ.
2022. aug. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!