Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy sikerült a csajnak, hogy...

Hogy sikerült a csajnak, hogy ilyen jól megszerkessze az Instagram fiókját?

Figyelt kérdés

25 éves egyedülálló lányról van szó aki informatika tanárnő.

Az instagramján olyan mentett történetek vannak, ahol vagy kávézik, vagy olvas, vagy a barátnőivel van, vagy utazik, vagy edzőterembe jár, vagy az egyetemen volt. Ezeken kívül sok olyan bejegyzése is van, ahol virágokat kapott a diákjaitól, vagy kirándul velük. Sok motivációs idézetet is kitett, pl. az olvasó gyerekből gondolkodó felnőtt lesz, vagy hogy minél többet tanul valaki, annál több hülye veszi körül stb.


Egyik barátnőm távoli ismerőse a csaj.

Rákerestem, és közben kiderül, hogy pár vizsgát az egyetemen elbukott, a tanári vizsgajegye pedig nagyon kicsi lett. Emelett, ami nincs kitéve az instagramra az az, hogy sokat jár bulizni, és sokszor részegedik meg.


Amíg ezeket nem tudtam meg róla, az Instagram szerint szupercsajnak tűnt. Jól is öltözködik.



2022. aug. 11. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

25 évesen már nő, nem lany.

Épeszű e,bér nem reklamozza se azt, ha megbukott, se azt, ha részeg.

2022. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, csak a pozitív dolgokat teszi ki, ahogy sokan mások és amivel nem büszkélkedne, azt nem.
2022. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom hihetetlen és döbbenet, hogy valaki a felszínes kirakatot látja és erre irigykedik….

Mennyi agysejtje lehet egy ilyen embernek?

2022. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem értem a kérdezőt. Mi köze van az illető magánéletéhez az instagram oldalából kiindulva? Oké hogy a legszebb képet mutatja magáról, mindenki ezt teszi.

Nem értem min ezen a fennakadni való...

Neked sem kezd senkisem a magánéletedben turkálni csak mert furának találja a facebook oldalad, jelen esetben insta.

Az hogy személyiségre az illető milyen akit megemlítesz...

Leirtál kb tengernyi jót és látszólag a munkáját jól végzi és ott van az a 10%-nyi rossz ami relatívan rossz, ki minek veszi.

Érdemes egy bizonytalan 10%-ért elítélni az embert?

2022. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%

Ebben mi a jó megszerkesztett fiók?

Gondolom tanarkent a kollektiva es diákok miatt nem akarja lejáratni magát. Valojában csak tanári identitásában van jelen.


Nekem 2 kulon fiókom van pont ez miatt. Egyik az eminens kollektivaba beillo szorgalmas szendeszűz fiok tele kollega meg egyéb céges ismerosokkel dokik rendorok nyomozok meg eminens mindenben szuper barinőknek


Meg van egy fiokom magáncélra a haverokkal igazi bnőkkel pasizáshoz is, meg arab kapcsolatrendszer miatt meg ahova felmerek tenni furdoruhas képet


Korábban még vergődtem azzal hogy a képeket albumokat állitgatom hogy szurve hogy ez az ismeros lathatja masik nem, vagy ez a posztom nyilvanos, masik a kollektivanak valo vagy ismiknek csak, aztan más posztok szűrésen hogy xy z nem lathatja, de a fene se vergodik mar ilyenekkel. Inkabb 2 fiók es kesz.

2022. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
#5 ne legyél büszke arra h kurvulsz, oké?
2022. aug. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
6os 50+os vagy? Itt mit írt amo kurvulás lehetne?🤣
2022. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

5#

Nem vagyok az

De pl a főnökmnek köze nincs egy bikinis kepemhez!

Meg a kollegáknak sem

Meg ha posztolok valami szerelmes idézetet, ahhoz se.

Letezhetetlen allandian allitgatni mindent higy ennél szűröm a láthatóságot a masik posztom nyilvános a harmadikat csak xy nem lathatja stb


Idegesítő. Sokkal tisztább kulon kezelni a munkát es a magánéletet!

2022. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

"De pl a főnökmnek köze nincs egy bikinis kepemhez!"



De az arab kuncsaftoknak igen 😂



38F incel

2022. aug. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Romlott agyad van
2022. aug. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!