Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb fizikai...

Mi volt a legnagyobb fizikai fájdalom, amit valaha megtapasztaltál?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 00:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Talán, amikor szögbe léptem.
2022. aug. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
47%
Bölcsességfog kivésése, majd amikor elmúlt az érzéstelenítő hatása.
2022. aug. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
27%

Nehéz megmondani, volt egy pár, de van, amire nem emlékszem. Ami tudom hogy fajt, mikor bele léptem egy zsák varró tűbe, és azért rendesen fel szúrta a talpam. Vagy mikor megrazott a 220.


Illetve kiskoromban letört a fogam, az első. Pár percig nem is vettem észre, de aztán nagyon fajt. Több, mint a fele letört. Aztán meg jó pár évig nagyon érzékeny volt, az is tudott fájni.


Egyszer felbuktattak, és a homlokom szét csattant, emlékszem nagyon fajt és aztán össze varrtak, az is.


Azóta szerencsére nem ért ilyesmi , de az a havi 1-2 női nap, néha, ennél is jobban tud fájni. És valamiért immunis fagyok a fájdalom csillapitokra, vagy épp hogy hat, úgyhogy, nekem ez kb a legnagyobb fájdalom, amit most fel tudok idézni .

2022. aug. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
39%
Amikor eltört az alkarom, és visszafeszítették a helyére (ilyen z betű [___π===] szerűen nézett ki, és vissza kellett húzni egyenesbe). Hát, tisztelet az orvosoknak, akik az ordibálásom mellett is jóra meg tudták csinálni. Utána az ápolóval beszéltem, és mondta, hogy ez csak egy közepes szintű fájdalom volt, és hogy a rákos betegek sokkal durvább fájdalmakat élnek át. Szóval azóta mégkevésbé szeretnék rákos lenni, haha.
2022. aug. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
32%
Mikor begyulladt a fülem. Arra kelt az egész ház, hogy ordítok az éjszaka közepén.
2022. aug. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
25%
Amikor éjjel megtaláltam a szekrény sarkát...a kis lábujjammal-__-
2022. aug. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
28%
Egyszer volt övsömöröm, az mondjuk elég combos volt. Tört már kezem, meg minden, de az alapból nagyon kellemetlen volt, hozzá sem kellett érni.
2022. aug. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
7%

Egyről a kettőre jutott a szomszédom!

-Hetekig azt sem tudtam, hogy fogom túlélni!

- ViTZ! :D

2022. aug. 12. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%
Kutyaharapás, raklap ejtés a lábra.
2022. aug. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
30%

Nekem is az övsömör volt az egyik legkellemetlenebb.

Azon kívül volt egy műtétem, a nyakamból vettek ki egy cisztát,vele együtt kivágtak egy darabot a nyelvcsontból is.Utána a lábadozás pár napja eléggé fájdalmas, kínlódás volt.

2022. aug. 12. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!