Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történhetett pasi barátomma...

Mi történhetett pasi barátommal, hogy ilyen lett?

Figyelt kérdés
Egy jópofa, érzelmes, jófej, romantikus vicces srác volt, akivel jókat lehetett beszélgetni, lelkizni. Eltelt egy év míóta mióta utoljára találkoztunk és most hogy kerestem ledöbbentem hogy 180 fokos fordulat, mintha másik ember lenne. Egy komor, anyagias érdekember lett, beszélgetni akartam vele, annyit mondott ha problémám van menjek pszichológushoz vagy támogasson érzelmileg a pasim, de ha gondolom egy szexkapcsolatra bármikor nyitott irányomba.
2022. aug. 13. 19:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
kiégett!
2022. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%
Hú valakit bántott egy kislány...incelriadót érzek, és egy nyomorúságos munkakörnyezetet ami leépítette az értelme srészét...
2022. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Borzalmas lett a nőkhöz való viszonya is. Ahogy írtam romantikus, hősszerelmes alkat volt. Most meg hogy telefonon kérdeztem erről is azt mondta őt csak az érdekli egy nőben hogy ágyba vigye, leszrja a romatikát és ahogy már írtam még nekem is ajánlatot tett annak ellenére tudja hogy van párom
2022. aug. 13. 19:21
 4/20 A kérdező kommentje:

#2


Biztos nem az mert kb 5 éve ismerem és azóta mindig volt barátnője pár hónapos szingli időszakokat kivéve.

2022. aug. 13. 19:22
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát figy, valami történt, van hogy ezt nyomják neki a munkahelyen...de ez tmilyen nő viseli el? Nem lehet hogy az utolsó párkapcsolata nagyon gázul ment tönkre? Mert ez azért eléggé ilyen párkapcsolati sértettségnek hangzik, vagy van a munkahelyén egy példakép srác aki ezt nyomja, hog yígy lehetsz sikeres...nem OVW-zik?:D
2022. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg bejottel neki és már nem érzi azt amit régen. Nem tudom miért volt azaz 1 év szünet de ez pont olyan viselkedés mint akitől elvettek valamit. Nem változott ő, hanem csak veled ilyen.
2022. aug. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azért az rosszul esik hogy nem lehet vele már lelkizni, elmondani, megbeszélni a problémáimat mikor is én nem bántottam
2022. aug. 13. 19:35
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Annyit megemlíthetnél neki, hogy amikor veled van akkor nyugodtan visszatérhet a régi pozitív személyiségéhez, mivel a barátja vagy!
2022. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem téged akart. De a barátzónába került vagy nem is közölte veled. Eltelt néhány év és megunta. Azért az Elmúlt egy évnek is volt valami oka.
2022. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Szerintem ha akart volna tőlem valamit elmondja, nem az a félénk valaki :)

Az elmúlt egy évben külföldön dolgoztam párommal ez volt az ok amiért nem találkoztam vele.


Nekem az sem tetszett az sem esett jól hogy egy luknak néz, hogy felajánlotta ezt a szexkapcsolat dolgot beszélgetés lelkizés helyett

2022. aug. 13. 19:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!