Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Késő az ha valaki csak a...

Késő az ha valaki csak a húszas évei közepén talál először párt?

Figyelt kérdés
Jobb tiniként megtapasztalni az elsőt? Kicsit sajnálom hogy fiatalon nem volt barátnőm, de más kapcsolatokat látva lehet jobb is, meg nekem nagyon nehezen megy az ismerkedés.
2022. aug. 13. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
nem.
2022. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy késő, ez nem lóverseny :)
2022. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Tök mindegy, ha olyan balszerencsés vagy mint én, akkor bárhány éves lehetsz úgyse lesz barátnőd.
2022. aug. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő. Meg ahogy kettes is mondta, ez nem verseny.
2022. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Volt nem egy barátnőm, de életem párját 39 évesen ismertem meg. Szóval bőven van időd még
2022. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

5-ös, neked volt tapasztalatod előtte.


Ha valaki 30 éves korában addig sem jutott el, hogy egy nő rámosolyogjon, az mégis hogyan rúgjon labdába, ha a nők választhatnak nála sokkal jobbat?

2022. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 Persze, volt. Egy a gond, hogy nagyon nehezen mutatom ki az érzéseimet, így azt is ha szeretek valakit. Nagyon béna vagyok ajándékozásban is. 39 éves koromig ez jellemezte az életemet. Rövidebb-hosszabb kapcsolatok, sok magyarázkodással. Aztán jött a feleségem, aki rögtön átlátott rajtam. Tudja, hogy mindennél fontosabb nekem, mégha ezt elég bénán tudom csak kimutatni.
2022. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy talál vagy csak reménykedik abban, hogy majd talán addigra fog találni?
2022. aug. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Későnek késő, de nem vagy menthetetlen. Az uram volt hasonló, nehezen ment neki az ismerkedés. De együtt vagyunk 20 éve lassan, van 3 gyerekünk, és egészen használható férj és apa lett belőle. :)
2022. aug. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tanulásra jó a tini szerelem, de az ilyenek nagy része tényleg csak arra. Én még mindig ebben a korban vagyok, de pozitív tapasztalatom még nem volt. Annyit tudtam csak felmérni, hogy milyen párt nem akarok magam mellé.
2022. aug. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!