Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell ruhaboltban piros...

Miért kell ruhaboltban piros ruhát rásózni az emberre, amikor esküvőre nem illik felvenni?

Figyelt kérdés

Direkt mondtam hogy esküvőre megyek... de sajnos nagyon nem illik ilyen pirosban menni (málnapiros inkább) és ezt eddig nem tudtam. :( Persze, van másik ruhám, de annyira szerettem volna valami újban menni, mert legjobb barátnőm esküvője.


Viszont abban nem leszek feltűnő remélem, egy púderrózsaszín tüllszoknya és valamelyik csinosabb felsőmet veszem majd fölé egy fehér magastalpú szandállal. :)


Ezt a ruhat meg barmikor felvehetem, királynőnek érzem magam benne, emiatt sem illene lagzira felvenni...csak elvakított mennyire szép és az eladó is biztatott persze.


De legalább nem kell azon aggódnom, mennyire nevetség targya lennék a lagzin. :D



2022. aug. 14. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Esküvőre fehéret nem illik felvenni, pirosat nyugodtan.
2022. aug. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha látássérült vagy, akkor még hihető, hogy rádsózták....
2022. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdezném a menyasszonyt, hogy zavarja-e. Lehet, neki nem is piros lesz a menyecskeruhája, és akkor felveheted.

Én ezt szoktam, legautóbb megkérdeztem, nem gond-e, hogy a koszorúslányok ruhájának színével megegyezik véletlenül a sajátom is. Inkább keresek mást, mint hogy megbántsam a menyát a nagy napján. :)

2022. aug. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Én bordó ruhában voltam.A menyasszony azt mondta,felőle fehérben is lehetek,őt nem erdekli.Ez csak mostanában lett ilyen hülye szokás,hogy semmit nem lehet már felvenni.Kérdezd meg a barátnődet,zavarná e,ha felvennéd.
2022. aug. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Az eladó azért sózza rád, mert őt (pontosabban a főnökeit) az érdekli, hány terméket ad el, és nem az, hogy beégsz-e az esküvőn. Kérdezd meg a menyasszonyt, lehet azt mondja hogy nyugodtan menj abban. Egyébként ha ennyire tetszik, akkor megérte megvenni, még ha az esküvőre nem is veheted fel :)
2022. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Senki nem sózott rád semmit
2022. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Lehet pirosban menni. Itt csak te vagy a buta. Miért nem gondolkodtál milyen színű ruhában akarsz menni? Ennyire nincs saját véleményed, nem tudsz dönteni hogy az eladó választ helyetted?

Nem a ruha neked a legnagyobb problémád....

2022. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es, ne légy már faragatlan, légy szìves. Azért vettem meg a ruhát, mert van saját véleményem, leírtam, hogy királynőin érzem magam benne, azért vettem meg, de a szabást a hölgy ajánlotta, mert most felesleg van rajtam, nehéz a régi ruháim szabásvonalait alapul vennem. Ők csak jobban értenek ehhez. A barátnőm családja konzervatívabb. Nem hiszem, hogy azt akarom, hogy rajtam csámcsogjanak. Érzelmi alapon döntöttem, nem volt hiba, mert máshova szép lesz! Van egy fukszialila ruhám, ami hüvösebb időben is tökéletes lesz, az is opció lehet aznapra. :) Mivel párunkat sem vihetjük, emiatt sem szeretnék pirosat. 20 fős családias ünnep lesz. Úgyhogy esetleg egy nagyobb lagzira még jó lehet, de így nem akarok kitűnni, ha nem muszáj. Köszi a válaszokat mindenkinek! ^^
2022. aug. 14. 12:07
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Én is megkérdezném a helyedben a barátnődet/a menyasszonyt!

De teljesen meg tudom érteni az álláspontodat, Kérdező :).

2022. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a barátnődet zavarja-e.

Én fehérruhában mentem esküvőre, de azt a menyasszony választotta nekem. De nem volt vele bajom, nekem is tetszett. Nem sokan voltunk, szóval gondoltam legyen úgy, ahogy ő szeretné.

2022. aug. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!