Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberek a zsidók,...

Milyen emberek a zsidók, izraeliták?

Figyelt kérdés

Félre értések elkerülése végett: a kérdés nem antiszemitizmus végett tevődött fel, se nem filoszemitizmusból.Én még sosem találkoztam zsidókkal, vagy magukat zsidónak valló emberekkel (akár vallásra, akár mint nemzetiségre gondolok, ki h tekint magára).Aki ismer zsidókat, de inkább zsidó magyarokat/magyar zsidókat, azok írnának, hogy milyen emberek ők?Miben, hogyan gondolkodhatnak máshogy?

Még 1x írom, nincs semmi gondom senkivel, csak kíváncsi lennék, hogy milyenek ők.

Volt ilyen kérdés régen, de most úgy gondoltam hogy az évek haladtával újra felteszem.


2022. aug. 14. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Na jó de melyik zsidó vagy izraelita milyen ember? :D sok van, nem egyformák
2022. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Ugyanolyanok, mint bárki más. Simán lehet, hogy vannak zsidó ismerőseid, csak nem tudod róluk, hogy azok.
2022. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sporolosak,hagyomanyos javithato dolgokat szeretik a butorokban es ruhakban. A military,a deszkas,a klasszikus tehat minden olyan stilusiranyzat toluk az o eszmeisegukbol ered,ahol 50 evig hordhatod ugyanazt es nem latszik divatjamultnak.
2022. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez alapján akkor én is zsidó vagyok :)
2022. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!