Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem undorító, hogy...

Csak szerintem undorító, hogy egy 30 éves férfi rendszeresen turkálja az orrát?

Figyelt kérdés

Legjobb barátomról van szó. Vannak érdekes szokásai - mint minden embernek - de ez úgy gondolom, iszonyatosan gusztustalan...

Gyerekkora óta ezt csinálja. Valljuk be őszintén: minden ember "bányászott" gyerekként! Nekem is volt ez a rossz szokásom!

Viszont, 12 évesen eldöntöttem, hogy abbahagyom, mert undorító és feltalálták már a zsebkendőt.

Ám, neki azóta is van ez a gusztustalan szokása... Ráadásul, gyakran nyilvános helyeken is! Arról már nem is beszélek, mikor a szájában is turkál egy - egy étkezés után és nem mos kezet se a bányászás, se a szájban való turkálás után...

Az idei nyáron nagyon sokszor szerveztünk közös programokat és most tűnt csak fel igazán, hogy gyakorlatilag egész nap ezt csinálja...

Nem rég viccesen megjegyeztem neki, hogy nagyon undorító szokás, de csak nevetett rajta...

Már annyira idegesít ez a szokása, hogy mostmár megbeszélem vele komolyan, ha meg is sértődik (elég érzékeny típus).

Látszólag a barátnőjét sem zavarja, mert nem szokott neki szólni...

Mondjuk, vele kapcsolatban is meglepődtem, mikor nem rég késő este a strandon rájött a nagy WC, majd - jobb lehetőség híján - elment a bokorban elintézni a dolgot.

Mondtam is neki, hogy majd a vízben megmossa a kezét.

Ehhez képest, mikor végzett, mintha mi sem történt volna, ugyanúgy visszajött közénk. Amiért a barátom sem szólt neki...

Én meg pisilés után is mindig mosok kezét, de gyakran észreveszem, hogy férfiak és nők gyakran "elfelejtenek" kezet mosni kis WC után... Volt, aki azzal védekezett, hogy minden nap mossa a falloszát, nem koszos! Meg ez csak pisi... Na, mindegy, ez más téma...

Meg fogom vele beszélni ezt a dolgot, mert sajnos én már úgy vagyok vele, hogy nem szívesen találkozom már vele emiatt...

Egyébként, tényleg mindketten jó emberek! Ez a srác - nekem srác - is egy nagyon jószívű, jólelkű ember, de ez nekem már sok...



#rossz szokás #gusztus #Orr piszkálás
2022. aug. 14. 13:29
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
15%
0-99ig mindenkinek joga van turkálni , pl én soha nem mosok kezet szarás után
2022. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
48%
Igen, csak neked gusztustalan. Èn a leírásban említettek közül egyben sem látok problèmát.
2022. aug. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként nem baj ha megbeszéled vele, de nem hiszem hogy megváltoztatod, ilyenkor az embernek nem elég miért az, hogy neked nem tetszik :D


Másrészt szerintem a többség nem sozkik le az orrtúrásról, csak arról, hogy ezt más is lássa, csak ha elfeletkeznek róla vagy nem tudják hogy látod,e z kiderül, pl a kocsiban, ahol azt hiszed fal ven körül, közben meg üveg....és látja mmindenki...


Mondjuk alapvetően arra, amire az orrtúrás jó, nem jó a zsebkendő, hát ilyenkor a kényelmetlen odaszáradt darabokat próbálod kiszedni, azt nem tudod kifújni, még körömmel is alig tudod kipiszkálni...azt te hogy szeded ki ha nem az ujjaddal? Van rá valami eszköz?


A szarás után nem kezetmosás az mondjuk elég durva, dehát nemtom vegyél mintát a kezéről és tenyészd ki egy táptalajon pár nap alatt csodás lesz...Nyilván, az hogy ő hova rakja a kezét abba nincs beleszólásod, de ha összefekáliázza a kilincseket a közös nyaralóhelyen az befolyásol téged is, ezért lehet mondjuk szólni...hogy hé öreg nem akarom megfogni a kilincset úgy hogy te az összetaknyozott kezeddel fogdostad előtte...

2022. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
15%
Van aki meg is eszi a fikát
2022. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

Zsebkendővel is lehet bányászni! Utána természetesen alapos, szappanos kézmosás!

Vagy a leghigiénikusabb az orrmosó készülék! Nekem is van, Clinsin med a neve. Pár forintért lehet venni hozzá speciális sót. Ez tényleg alaposan kitisztítja az orrot!

Egyébként, ahogy ismerem, meg fog sértődni rajta, de nekem ez már nagyon gusztustalan...

2022. aug. 14. 13:50
 6/54 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy van...

A sz@rás után való kézmosás elmulasztása is nagyon gyakori dolog sok embernél... De, ez most nem ide tartozik.

2022. aug. 14. 13:52
 7/54 anonim ***** válasza:
68%
Az ember egy beszélő állat. Nem tudja minden ösztönét elhagyni. A legtöbb ember túrással tisztítja az orrát, akárcsak a majomfélék. Én is nemrég túrtam és fogom is. Leszarom tetszik-e neked vagy bárki másnak. Mint mondtam, sokan bányásznak.
2022. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem kicsit túl van tolva a szekér ezzel a kényszeres kézmosással.


Nyilván szarás után illik, ha van lehetőség, de a világon minden amihez hozzá nyúlunk az gyakorlatilag koszosabb mint a saját seggünk.


Mondjuk az se éppen kulturált dolog, hogy strandon bele mosod a szaros kezedet a vízbe amiben mások fürdenek :D


Vagy gondolom a kérdező is megmossa a kezét pisilés után, 2 perc múlva meg már cibálja a répát a gép előtt... :D

2022. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt nem ilyen, de más téren visszataszító szokású barátom, a minimálisra redukáltam a vele való találkozások számát. Szóltam neki többször, csak röhögött, akkor keressen magához hasonló undorító barátokat.
2022. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk az orrtúrás utáni alapos kézmosás már a másik véglet szerintem. Sz@rás után még oké
2022. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!