Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyikre illik inkább?

Melyikre illik inkább?

Figyelt kérdés

Mikor új emberekkel találkozom minimum tíz percet várok azzal, hogy beszelgessek vele. Ezidő alatt úgymond "elemzem" az illetőt, hogy szimpatikus e vagy nem és utána ha az akkor nagyon sokat beszélgetek vele közvetlenül, viszont ha nem az akkor csak a szükséges alapokat.

Ez introvertalt vagy extrovertált tulajdonság inkább?



2022. aug. 15. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Elborult, főleg.
2022. aug. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy 10 percig vársz? Ott áll melletted, és vársz tíz percet? Azalatt elmegy, vagy nem is értem, hogy kell ezt érteni? Ha van kérdésed hozzá, miért vársz? Vagy ha kérdez valamit, akkor is válaszolni kell. Az, hogy szimpatikus-e vagy sem, a kérdés-felelet alapján derül ki. Ha simán csak nézed, abból nem sok minden derül ki.
2022. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, úgy értettem, hogyha mással beszélget pl az én tarsasagombol akkor nem szólok hozzá rögtön, ha viszont csak ketten vagyunk akkor beszélek én is csak max nem olyan közvetlenül.
2022. aug. 16. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!