Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez már az elzüllés jele?

Ez már az elzüllés jele?

Figyelt kérdés
Nyolcig aludtam, pedig hatkor fenn vagyok. Nem tusoltam le, hanem tusolás nélkül vettem fel a tiszta ruhákat, pedig rossz volt a szagom. Délután 4 púpos evőkanál complettát megettem magában pedig kettőt szoktam csak. Elzüllök? Depressziós vagyok? Mindent msképp csináltam ma. Képzeljétek, olvasás helyett simseztem ma. Pedig érdekes könyvet olvasok.
2022. aug. 18. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Jól tetted
2022. aug. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Most azért mert egy napod nem úgy nézett ki mint a többi? :D Mi vagy te? Robot?
2022. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Fáradt és szomrú vagyok és nem tudom hogy akkor én most depressziós vagyok vagy nem mert depressziósok is így csinálnak.


Szóval ha holnap nem csinálok így akkor nem vagyok depressziós?

2022. aug. 18. 14:34
 4/12 Kólauborkával ***** válasza:
79%

Âh, elérhetòséget kérek, szeretnék lecsúszott embereket mutatni a jövendöbeli gyermekemnek, nálad jobb példa nem jut eszembe…

:D


Magad ismered, lehet a te rendszeredben ez már züllés, nálam csak egy átlagos hétköznap, kivéve talán azt, hogy én kockulni és olvasni is szeretek, így mind a kettönek jut hely a napomban.

2022. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kólauborkával ***** válasza:
79%
Hát a depresszió meg nehéz dió, mindenkinek vannak roszabb napjai, ha 1-2héten belül nem állsz vissza normálba akkor gondolkozz azon, hogy étkezdl-e rendesen, van-e szociális élet, ha roszabbodik akkor meg pszichológus.
2022. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem baj ha néha elengeded magad egy kicsit, belefér. Bár a komplettát nem enném magában.
2022. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
A depresszió nem abból derül ki hogy holnpa is megeszel e dupla adag tejport magában...az egy komplexebb helyzet, lelkiállapot, néh amindenki elengedi magát, néha mindneki csinálja amihez kedve vna, és néha mindneki van lentedd...a depresszió nem egy darab szar napot jelent
2022. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Ne gondolkozz ennyit, csináld azt, ami jól esik!
2022. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Az egész kérdés és leírása egy novellába illő irónia.

Nem rossz amúgy. :) Írhatnál még párat kérdező.

2022. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Azt hittem csak én ettem gyerekkoromban tejport magában:D
2022. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!