Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mára már hogy hogy az emberek...

Mára már hogy hogy az emberek 90%-a megutálta a tűzijátékot?

Figyelt kérdés

Egyébként nagyon helyes, én is köztük vagyok, csak eddig minden év augusztus 20-án Budapesten tömve bolt a Duna part, gondolom azért, mert sokan szerették. Mára más sokan utálják. Miért következett be ilyen változás?


Én azért utáltam meg, mert ebben a szegény országban erre költeni, ráadásul a budapestit csak azért tartják meg, hogy zsebekben landoljon az ára.



2022. aug. 26. 20:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
74%
Mégis mire alapozod azt a 90%-ot?
2022. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
Az állami pénzszórás jelképévé vált.
2022. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
67%
Veszélyes, környezetszennyező, megijeszti az állatokat és nagyon költséges is. Régebb ezekbe sokan nem gondoltak bele.
2022. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. nem utáltam meg, egyszerűen nem érdekel.
2022. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
89%
Én nem biztos, hogy jól gondolom, de amikor régen nem volt TV minden háznál, akkor mindenki egy adott helyre ment ahol összegyűlhettek és megnézhettek egy sporteseményt. Ilyen pl a mozi is, talán iránta is lecsökkent az érdeklődés, hisz már a technológia fejlődésével megnézhetsz bármit. Talán régen nem lehetett megvenni a tűzijátékot és nagy esemény volt, most látsz eleget Szilveszterkor is, így minek mennél ki felfogás alakul ki az emberekben.
2022. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
64%

Én mindig utáltam.

Ha egyet láttál, akkor láttad az összeset.

Gyerekkoromban mindig ki kellett menni az udvarra, és télen fél óráig fagyoskodni, nyáron meg fél óráig hagyni hogy csipkedjenek a szúnyogok, mert huhuuu de szép a tűzijáték!!!

Közben az egész csak pár színes kör az égen.


Ha valami 100 éves vén lennék, aki a középkorban élt, akkor biztos az eszemet veszteném a csodálattól, de a jelenlegi formámban hidegen hagy. Még a csillagokat is szívesebben nézem.

2022. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
59%

Szükségtelen!

- A súlyos környezetszennyezés miatt

- A súlyos zajártalom, szennyezés miatt

- A háziállatok és még inkább, számolatlan ember nyugalmának zavarása miatt

- Drága, - ahhoz mérten pedig végképp az, hogy az emberek jelentős hányada egyik napról a másikra vegetál (többek között azért is, mert aránytalanul nagy adókra, járulékokra húzzák le nagyjából semmiért)!

- Értelmetlen "parasztvakítás", rongyrázás

2022. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
65%

Egy hotel bárjában dolgozom. A tűzijáték napján teltházunk van a hotelben és a bárban is nagyon jó forgalmunk van. Engem személy szerint a tűzijáték nem érdekel viszont a pozitív hozadéka miatt szeretem, mert sok borravalót kapok.


Túlzásnak tartom a kérdező által említett 90 %-os tűzijáték ellenséget.

2022. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Nem veszélytelen közelröl nézni.

Van egy tűzijáték rendező ismerősöm, aki falunapokon, városnapokon rendez tűzijátékot. Egyszer, ahogy tartotta a tüzijátékot, egy műanyag cső eldőlt és oldalralőtt a nézők felé, az a szerencse hogy nem ment be a tömegbe, mert előtte volt elbarikádozva raklapokkal és annak lőtte így az megfogta, máskülönben bement volna a nézőkhöz.


Olyan is előfordult, hogy a tűzijátékbomba kirepült a csőből, tett egy csavarodást a levegőben és esett vissza a földre és egy személy mellett robbant. Haláleset is volt belőle úgy hallottam.

2022. aug. 26. 22:46
 10/34 anonim ***** válasza:
36%

Én nagyon szeretem a tűijátékot, kár hogy most pont nem leszek itt, hogy a nagyot lássam. Majd szilveszterkor veszek valamit megint, amit fel is lehet lőni!

A kutyák és a kutyások vonyítása nem érdekel, amíg naponta kerülgetnem kell a kutyaszart az utcán. Ők vállatak kutyát, oldják meg azt az 1 napot, nekem bezzeg az év minden napján kerülgetnem kell a fel nem szedett aknákat.

2022. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!