Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok érzelmileg...

Miért nem tudok érzelmileg kötődni senkihez?

Figyelt kérdés
Még a saját családomhoz sem
2022. aug. 27. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

A felnottek amugysem kötődnek már a gyökerekhez, mert onalloak lettek. Max tisztelet marad inkabb es valamennyi szeretet.


Parkapcsolati kotődés meg ha nincs az nem is baj. Raersz akkor kotodni, mikor azon leszel, hogy nem egyedul akarsz meghalni. Habar hogy erre is miert törekszenek az emberek nem tudni.

2022. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Úgy gondolom a bizalom a kulcsszó
2022. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy a körülötted lévőkről is azt hiszed, hogy ők sem kötődnek hozzád? Pedig ők bizonyára kötődnek hozzád érzelmileg.
2022. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Az érzelmi empátia hiánya. Bármi lehet, ahol ez jelen van (ill. hiányzik): pszichopátia vagy nárcizmus...
2022. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Ezzel én is így vagyok.


Ha egy új ember lép az életembe, akit elkezdek kedvelni, bízni benne, akkor gyorsan megszakítom vele a kapcsolatot.

2022. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Pacsi, én sem. Nekem az éltem hozta azt, hogy inkább jobb egyedül...
2022. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Generaves ***** válasza:
100%
Több kisebb-nagyobb trauma, amiket tudat alatt nem dolgoztál fel. Emiatt a bizalmad sem elég stabil. Ezért a benned lévő érzelmi blokk megakadályozza, hogy kötődj másokhoz, noha tudatosan vagy tudat alatt vágynál rá.
2022. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7# szerintem igazad van és ez lesz az oka. Traumáim azok vannak, nem is kicsik.
2022. aug. 27. 20:31
 9/9 Generaves ***** válasza:
72%
Ha úgy gondolod nyugodtan írj nekem privátot. Itt anonimként el tudod mondani a problémáid és én talán tanácsot is tudok adni amiket nyilván nem lesz kötelező megfogadnod, de nem is árt ha mégis megteszed.
2022. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!