Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Mint maga az ördög" ti is...

"Mint maga az ördög" ti is ismertek ilyen embert?

Figyelt kérdés
Akiről nekem ez eszembe jut, az ilyen anyalnak próbálja mutatni magát, de rohadtul nem az, állandóan játszmázik valamit szerintem, és sosincs nyugalom körülötte. Azt veszem észre, ha a közelében vagyok, egyre jobban ideges leszek valamiért. Most már ha meglátom, mindig ezt érzem, olyan mint maga az ördög, veletek volt ilyen? Leírnátok?

2022. aug. 30. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a HR-es ilyen a munkahelyen. Nagyon szigorú, szereti az embereket leértékelni, mikor az embereknek segítségre van szüksége, akkor nem ad támogatást, sőt rosszabb helyzetet eredményez nekik, az emberek tartanak tőle, mert akár sötét szobában is kívülről figyeli az embereket este.
2022. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy vallásos buzgómócsing majom munkatársam ilyen. Mondta, hogy az előző munkahelyéről azért ment el, mert nem akart egy másik munkatárssal versenyezni. Ahhoz képest itt már 2-be is beleállt...

A vallásosságát nagyon hangoztatja. Van más vallásos munkatárs is, de ők nem hangoztatják.

Ez mintha élvezné,, hogy a másikkal kib*hat.

2022. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Persze, ismerek ilyeneket, hármat is bár kissé különböznek de mindegyik maga az ördög küldötte.


Destruktívak, romboló, züllesztő, a jó és szép gyökeres ellentéte.


Erre jön a lopás, anyagiak kicsalása másoktól.


De az alap az nem a lopás, az már csak egy plusz.


Volt hogy egyiket meglátta egy ember és sarkon fordult, hogy ő evvel az emberrel nem szeretne együtt létezni /dolgozni.



Különböző az emberek érzékenysége ezekre a lényekre

2022. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
3# vagyok: természetesen tudom hogy ők is emberek de valami elemi, tömény gonoszság és aljasság motiválja őket ami szinte már emberfelettivé teszi a létezésüket.
2022. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Néhány előző munkahelyemen volt egypár: az egyiknek diagnosztizált személyiségzavara volt, a másik pedig ugyanolyan vallási fanatikus volt, mint amit a #2 ír. Azóta fenntartásaim vannak, ha valaki nagyon hangsúlyozza a vallásosságát.

Mostanában inkább másféle idegesítő embertípusokkal kerülök össze:

- a hablatyos, aki 3 percre nem bírja befogni a száját

- a malacka, aki egész nap csámcsog és cuppog valamin

- az egyszerű, aki nem érti meg, hogy nem tudok azzal szolgálni, ami neki kell, és azt hiszi, hogy ki akarok cs.szni vele

- a nagyothalló, aki meg van győződve, hogy mindenki más is süket, és kötelező üvölteni.

Ők kevésbé veszélyesek, mint az általad említett fajta.

2022. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen a "nővérem".

Nagyon röviden összefoglalva a "nővérem" egy: Báránybőrbe bújt farkas.

2022. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyne. Jómagam.
2022. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!