Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha valaki hajlamos magában...

Baj ha valaki hajlamos magában beszélve duzzogni ha valami nem úgy van ahogy akarná?

Figyelt kérdés
Pl. munkában ha oda akar menni a műszakvezetőhöz megbeszélni valamit vele de látja hogy most mással beszél, kiakad és duzzog magában hogy nagyon meg lehet itt beszélni a dolgokat másokkal meg senkire se lehet számítani meg ilyen dolgok. De az élet más területein is pl. tömegközlekedésen meg ilyenek. Ez rossz tulajdonság amit abba kéne hagyni?
2022. szept. 1. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Aki bolond menjen orvoshoz.
2022. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Elég rossz tulajdonság, főleg annak rossz, aki csinálja. Laikusként azt mondanám, hogy az ilyen ember éretlen személyiségű. Egy magabiztos, kiegyensúlyozott felnőtt felméri az élete helyzeteit, mérlegeli mit lehet tenni, aztán cselekszik valamit, ami jó esetben előre viszi az eseményeket. Ha kell, korrigál. A magában duzzogás inkább gyermeki műfaj.
2022. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
"műszakvezető" Gondolom valami gyári munkás vagy, vagy valami szakmunkás. Hát, én is duzzognék. Tanulj ki valami jót, lehet akkor nem kell duzzogni
2022. szept. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kategorizálnám egyből rossznak, csak azért mert nem általános jelenség. Vannak ennél sokkal kellemetlenebb és infantilisabb megnyilvánulások is... 😅
2022. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megmondom a véleményem az embereknek.
2022. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Önmagában az, hogy magadban puffogsz, nem baj, valahogy ki kell engedni a gőzt.

Ha viszont tényleg szeretnél valamit el is érni, a nyílt, asszertív kommunikáció sokkal jobb megoldás.

2022. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Előnytelen tulajdonság, ami nem viszi előre.

Harmadik személyben hivatkozni valakire viszont általában azok a kérdezők szoktak, akik félnek felvállalni, hogy ők maguk az érintettek. Ezt nem támadásból mondom, csak szeretnélek emlékeztetni, hogy ha esetleg te vagy az kérdező, akkor a gyakorikérdések.hu eleve anonim. Igaz nagyon sok a troll, akik azért vannak, hogy a lelkedbe tiporjanak, de ezeket a válaszokat figyelmen kívül kell hagyni. Ha esetleg te vagy, akkor vállald fel szerintem nyugodtan, mert ez is fontos lépése a személyiségfejlődésnek, a felelősségvállalás.


Ha nem te vagy tényleg, akkor esetleg az illetőnek megmutathatod ezt a kérdés linket, hátha érkeznek jó válaszok, amikből tanulhat.

2022. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
A 2#-, és érdekes, de a 4# véleményével is egyetértek. Én is szoktam ilyet, ha nagyon-nagyon fontos dologról van szó: nem érdekel, ki minek néz emiatt. Attól jó egy társadalom, hogy mindenki más.
2022. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!