Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi alapján döntik el az...

Mi alapján döntik el az emberek,hogy valaki többnek vagy kevesebbnek látszik mint ahány éves?

Figyelt kérdés
Lehet erre nincs is megfelelő válasz, és csak fura,hogy eddig többnyire kevesebbnek tippeltek még 1 hónapja is,erre tegnap meg azt mondták egy randi után,hogy többnek nézek ki.
2022. szept. 2. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy eléggé leharcolt az arca, a külseje, vagy épp túl fiatalos, sima a bőre, látszódik, hogy foglalkozik az illető magával.
2022. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Genetikán is múlik.
2022. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ranezesre
2022. szept. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Konyhásnéni-szerű lányokat idősebbnek néznek.
2022. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a bibi, hogy mihez hasonlítják az ember? Mert nincs ebben etalon, van aki korábban ráncosodik,őszül van aki később, nem egyformán öregszünk.
2022. szept. 2. 22:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem magasságtol is függ vagy én nem tudom, pl amikor így nem festem ki magam, meg így sport cipőben sportos szettbe vagyok, akkor annyi idősnek tippelnek mint amennyi vagyok, de ha magassarkuba vagyok, ki festem magam, illetve máshogy öltözők fel, automatikusan 3 évvel idősebbnek is tippelnek.
2022. szept. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van az az átlag tini testalkat amit sokszor alacsony emberek nem nőnek ki és ezért nézik őket gyereknek.


Az ellentéte is igaz, amikor valaki fiatalon elhízik, szakáll is öregít, nőknél pedig ahogy az előttem írták a konyhásnéni effektus.

De van akinél bármennyire fiatalos a testalkata, arcra gyorsabban öregszik.


Ja és vannak a nagyon szerencsések, nem nézik se túl fiatalnak és jóval öregebbnek sem.


Egyébként ismerek olyan 45-50 éves nőt aki fiatalon utálta hogy fiatalabbnak nézték, de mára örül neki ha 10 évet letagadhat.


A nagyon szerencséseknél is van az a pont 55-60 körül amikor hirtelen nagyon meglátszik rajtuk az idő vas foga.

Vegyük például a világsztárokat, akiket plasztikáznak, botoxolnak, feltöltik a ráncaikat, felvarratják a megereszkedett bőrt, egészségesen élnek (étkezés),sportolnak és fizikailag sem terhelik meg magukat mint mi átlag emberek.

2022. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az alapján döntik el az emberek, hogy valaki többnek vagy kevesebbnek látszik mint ahány éves, hogy valaki többnek vagy kevesebbnek látszik mint ahány éves.
2022. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8.nak

De jó újra feltaláltad a feltalálást!

2022. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!