Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van hogy egyszerűen...

Más is van hogy egyszerűen nem veszik észre?

Figyelt kérdés

Nem vagyok alapból egy nagydumás fajta. De ha valami közösségben vagyok akkor rám sose figyelnek. Ez a tipikus eset bejövök köszönök a többieknek ők nagyban beszélnek lehet nem is hallják hogy beszélek nekik, továbbmegyek a dolgomra, majd: "hát te is itt vagy, mióta vagy itt", én meg ez a "hát nem igaz ott mentem el melletted" mikor már rég ott voltam szóltam. Ha nem lennék ott fel se tűnnék.

Így volt ez iskolában, baráti társaságban, munkahelyen is most.

Beleolvadok a környezetembe.


2022. szept. 4. 21:35
A kérdező szavazást indított:
Engem se vesznek észre
Rám felfigyelnek
28 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Köszönj nekik hangosabban, határozottabban. Lehet tényleg azért nem vesznek észre, mert nem hallanak. Próbálj határozottan becsatlakozni a beszélgetésekbe, témákat feldobni stb. Ha ezek ellenére sem reagálnak rád, az őket minősíti és az ilyen emberek jobb is ha nincsenek melletted.
2022. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%
Nem látom a kérdést, se a kiegészítést, se a szavazást. :DDDDDDDD
2022. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem sose vettek észre, ha hárman voltunk egy légtérben akkor a másik kettő beszélgetett egymással, ha csak ketten akkor a másik általában telefonozott vagy elfoglalta magát mással. Ha sok ember volt akkor mindenki dumált mindenkivel, engem kivéve aki mindig állt magában. Legközelebb arra gondoltam ha ilyesmi megtörténik megint akkor fennhangon elordítom magam hogy "Én is itt volnék a vak, bunkó édes anyátokat!", esetleg letolom a gatyám és a terem közepére csinálok, azt majd észreveszi a sok majom.
2022. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!