Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki buli közepéről, erősen...

Aki buli közepéről, erősen részegen szerelmi vallomást küld, mennyire lehet komolytalannak venni? :-)

Figyelt kérdés

2022. szept. 5. 19:02
A kérdező szavazást indított:
nem
igen
hülyeség
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Három ember mond igazat:a részeg,a gyerek és akinek felbaszták az agyát. Na mármost, ha ivott az feloldhatta az eddig elfojtott gátlásokat, de ha ezt józanul nem hajlandó megismételni, akkor talán nem kellene adni a szavára.
2022. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azóta józanul is mondja
2022. szept. 5. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha józanul is mondja akkor valószínű komolyan úgy is érzi és az alkohol hatására mondta ki nyíltan először.Ha tetszik adj neki egy esélyt és majd meglátod mi lesz.
2022. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Csináltam ilyet, én komolyan gondoltam. Előtte nem mertem megmondani józanul, de úgy részegen végül kibukott belőlem.
2022. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elég gáz, ha valaki csak beb*szva tud őszinte lenni.
2022. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Gáz, de olyan nehéz őszintének lenni, ha az ember szíve retteg a visszautasítástól. A pia jó megoldás az efféle félelmek legyőzésére. S ha már egyszer kimondtam részegen akkor könnyebb józanul elismételni
2022. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk nekem nem jött be, még visszautasításra sem méltatott. 😅#4 voltam.
2022. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
XD
2022. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!