Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek hány százaléka nem...

Az emberek hány százaléka nem alszik éjszaka?

Figyelt kérdés

Mondjuk éjfél és 4 között hány százalék van ébren?

Akik ébren vannak dolgoznak vagy mi miatt vannak ébren?



2022. szept. 5. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon rossz alvó vagyok. Egyrészt munkában is szoktam éjszakázni relatíve gyakran, de másrészt meg hiába otthon vagyok, akkor se tudok elaludni legalább 3-ig. Akkor se, ha már 5-kor kelek.
2022. szept. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Kimennek wc-re
2022. szept. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Minimum 25
2022. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is éjszakai bagoly típus vagyok. Ez sajnos nagyon megnehezíti az életemet mert nappalin egyetemet is végzek és bár az átlagom az jó az éjszakai tanulásoknak köszönhetően, viszont az oktatókat nem mindig tudom megtisztelni ébrenléttel.


A rekordom az volt, hogy 1,5 óra alvással bementem egy reggel 8as előadásra, majd délután 3kor ébredtem fel egy teljesen más évfolyam teljesen más előadásán. Nem mertek felkelteni :D

2022. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezek jót röhögtem kedves 4-es válaszoló
2022. szept. 6. 21:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!