Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az éh-, illetve a szomjhalá...

Ha az éh-, illetve a szomjhalál szélén lennétek, megennétek a kakit, illetve meginnátok a pisit?

Figyelt kérdés

2022. szept. 7. 10:27
1 2
 11/15 anonim válasza:
44%
Én azt olvastam hjogy a pisi egészséges a szívnek. Kéthavonta egyszer iszom egy pohárral, így elég undin hangzik, az elején nem ízlett de mostanra már megszerettem. Néha többet is iszom belőle. Szerintem próbáljátok ki, fincsi
2022. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
12%
Én a szart is megkóstoltam. Részeg voltam és a pasim szeme láttára szartam egy jó nagyot egy tányérra és megettem. Felvette videóra és feltette a facebookra, sok likeot kaptam. Egyébként egyszer megkért hogy egyem meg az övét mert beindul tőle és azóta is sokszor szoktam. Nézzetek le nyugodtan, de szerintem nem rossz, és amit utána a pasimtól kapok... Simán megéri <3
2022. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#4


Józanul? A macska még el is kaparja. Vagy a ló és a tehén még a végterméke környékéről se eszik, nemhogy belőle.

2022. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a székletben lenne bármi, ami még életben tarthat...
2023. szept. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vizeletet minden ertelmes turazasban eltevedt ember is megiszik. A szeklet megevese viszont ertelmetlen, es nem is hinnem, hogy ember eseteben adja magat.
2023. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!