Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy az exem 8 év...

Normális, hogy az exem 8 év után még mindig szeret engem?

Figyelt kérdés

Én 14 a fiú meg 17 éves volt, amikor együtt voltunk pár hónapot, szép volt jó volt, de amikor jött a középiskola én elkerültem messzire kollégiumba ès mondtam, hogy ennek így nincs értelme. Megviselte őt, akkor, de aztán tovàbb állt nem keresett nem hívott semmi.

Rá 3 év múlva egyszer rám írt, hogy mi van velem, akkor pont nagyon rossz passzban voltam, aztán nagyon szűkszavú voltam, gondolom ezt megérezte ezért hamar abba maradt a beszélgetés.

A minap kaptam egy levelet, rendes papír alapú levelet, meglepődtem, mert ez az én korosztályom számára szokatlan.

Ő írt.

Összefoglalva az állt benne, hogy ő is hülyének érzi magát, de még mindig nem felejtett el. Elmondása szerint nem volt olyan nap, hogy ne, gondolt volna rám és senkibe se tudott olyannyira szerelmes lenni, mint belém.

Azt is leírta, hogy azért írta ezt mind le nekem, hogy így hátha eltud engedni, szóval ne ijedjek meg nem várja, hogy boruljak a nyakába meg nem vár el semmi választ se.

Igazából nem tudom, mit gondoljak..

Három napja már, hogy elolvastam a levelet, de azóta se hagy nyugodni ez az egész.



2022. szept. 8. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2022. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az igaz szerelem nem múlik sosem.
2022. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Magyarul néhány hónapnyi járogatást képtelen kiverni a fejéből... Ez gáz :D
2022. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én adnék neki esélyt. De azért figyelném a legapróbb jeleket. Ez az amit nem lehet tudni, hogy csak szimpla ragaszkodás/szerelem, vagy beteges nem elengedni tudás. Hát nem vagy könnyű helyzetben.
2022. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp irt neki válaszlevelet. Bár azt irta, nem haragszik meg, ha nem válaszolsz, valljuk be, egy ilyen őszinte gesztus után mindenkiben életre szóló tüske maradna, ha válaszra sem méltatnák. Legyél vele kedves és őszinte. Ha ennyire ragaszkodik hozzád , megpróbálhattok haverok, barátok lenni, hátha ez kihozza a gödörből. Az is lehet, hogy rájön, hogy túlidealizált téged és azért nem tud szabadulni ebből. Vagy lehet, h szerelmesek lesztek, ki tudja.

Szerintem neki azzal teszed a legtöbb kárt, ha válaszra sem méltatod. Egy fiútól ez különösen értékelendő gesztus , lehet, hogy az életben többet nem lesz veled srác ennyire figyelmes, aztán leharcolt feleségként tizenpár év múlva egy bunkó férj mellett majd visszasirod, hogy nem adtál neki lehetőséget...

2022. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden normális, minden VALID, amit érez valaki, az ő személyisége ilyen. Az a nemnormális, ha valaki ezt megkérdőjelezi , nem tudja elfogadni, elitéli, gáznak tartja. Mindenki más.
2022. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!