Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szereted néha az itteni...

Szereted néha az itteni válaszolókat? ❤️

Figyelt kérdés
Néha vannak olyan jó kommentek, tényleg érződik a segíteni akarás, olyan jó érzés ez 😍🥰 szeressük egymást 🤧

2022. szept. 8. 22:13
A kérdező szavazást indított:
igen, néha nagyon jó élmények vannak itt ❤️
nem tudom miről beszélsz, de peace love ✌️☮️♥️
32 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Ezeket? :D
2022. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Egyszer régen szerettem egymást, de történt valami és azóta nem. Tanulság? Ha történik valami, akkor az már elmúlt.
2022. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Én már rég nem vagyok képes a szeretetre.
2022. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
nem, mert buták. és a butákat nem szeretem.
2022. szept. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Darius- ***** válasza:
90%

Igen. Nagyon sok a segítő válasz, szakmailag témában levő válaszoló. Nekem pozitív 80 %-ban kb.

Van néhány troll, őket nem, de ők zérók, nem etetem őket, mert maguknak kell megtanulniuk, esetleg csak néha szánalomból válaszolok nekik :)))

2022. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Darius- ***** válasza:
Még annyit, mert most jutott eszembe, hogy a politika rovat nem tetszik, szánalmas eléggé amit ott művelnek, így a válaszom arra nézve nem.
2022. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Én az igazán jó humorú trollokat szeretem, akik nem bántóak, csak frocliznak kicsit. Egy jó szar nap után ha megnevettetnek, egyenesen rajongok értük. 💓💓💓
2022. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Csak azért vagyok még ezen az oldalon, hogy legalább egyvalaki adjon ténylegesen hasznos, értelmes válaszokat is.
2022. szept. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%

Én tegnap kaptam egy levelet egy frappánsan megírt válaszomra, hogy mosolyt csaltam az arcára. (: Én az ilyen leveleket szeretem. Gyakran megesik velem. Sok ismerősöm van az oldalról is. Szeretek itt olvasgatni, beszélgetni. (:


29/F

2022. szept. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Szereti a k*rv*@nyjuk! Ki írtam egy normális kérdést ami sokat jelent nekem, erre meg 3-4 válasz ami eléggé el veszi az ember kedvét!
2022. szept. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!