Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne érezzem magam...

Hogyan ne érezzem magam kellemetlenül a szobatársam közelében?

Figyelt kérdés

Mindketten lányok vagyunk, ezt úgy leszögezném előljáróban.


Azt kell tudni, hogy én anno tizedikben nagyon szerelmes voltam egy egyel felettem járó csajba. Igazából semmi extra, viszonzatlan, plátói dolog, ilyen távolról ábrándozás szintjén kimerült, szerintem nem is tud róla. Nem is igazán volt beszélgetés se köztünk, néha váltottunk pár üzenetet instán, személyesen csak köszönő viszonyban voltunk.

Szóval én most kezdtem az egyetemet és egyúttal kolis is lettem. Mit ad isten, ki lett az egyik új szobatársam..? Ő. És most én nagyon kínosan érzem magam, mert eszembe jut, hogy anno mit éreztem. Szerencsére nem feltűnő, hogy ezért vagyok csendes, mert alapból ilyen vagyok az elején. Csak na, jó lenne nem kínosan érezni magamat egész tanévben. :D


2022. szept. 9. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
7%
Pfú de jó, hogy nem én vagyok a szobatársad! Elég gusztustalan, már ami a nemeket illeti...
2022. szept. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz egész évben szenvedni, akkor megpróbálnék cserélni valakivel.
2022. szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Tulajdonképpen mi is a problémád?

#2 Cserét nem szeretnék, mert a többiekkel (is) jól kijövök. Meg igazából már nem érzek iránta semmi olyat, szóval részemről lezárt, csak ez a kínos érzés van, hogy beugrik a sok régi gondolat és érzelem.

2022. szept. 9. 12:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!