Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyeseket miért zavar annyira...

Egyeseket miért zavar annyira ha lepontozzák?

Figyelt kérdés

Sok kérdésnél látom, hogy napokkal a kérdés kiírása után visszatérnek páran a kérdéshez, és elkezdenek beszélgetni arról, hogy hányan, meg hány százalékos felhasználók pontozták le őket.

Egyesek úgy fejezik ki magukat, hogy már távolról is látszik, hogy ez komolyan megbántotta őket, és már szinte vérremenően kezdik szidni a lepontozókat.

Mi zajlik az ilyen emberek lelkében?


2022. szept. 11. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Én se értem, de baromi zavaró, a gyerekvállalás témakörben kb. minden kérdésnél az 5.-ik komment után biztos elkezd sírni valaki, mert lepontozták.
2022. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Én nem foglalkozok vele. Mindig van néhány barom aki ebben éli ki magát.
2022. szept. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%

Nagyjából 8-szor felmerült már itt ez a kérdés.

Miért nem olvasod el?

Amúgy: ha valamihez NEM értesz, akkor hogyan ítéled meg, mennyire hasznosak a válaszok?

Ha viszont értesz hozzá, akkor miért kérdeznéd?

2022. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Erre a válaszra, kapok 100%-ot?! Légyszíves, ígérem hogy jó leszek. :)
2022. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

Gőzöm nincs, én le$zarom az egészet. Ha trollkodni van kedvem akkor trollkodok, pont nem érdekel ha jön rá vagy 30 piros pacsi. Szoktam bőven hasznos válaszokat is adni szóval belefér. Meg nem gondolom azt hogy nálam van az egyetemes igazság. Rengeteg ember él a bolygón, mindenkinek megvan a saját élete, az ebből adódó élettapasztalata, világlátása ami nem feltétlenül egyezik mások látásmódjával. Nincs olyan hogy valaki okos ember és akkor neki mindig igaza van. Akkor lenne okos ha elgondolkodna mások érvein is és adott esetben át tudná értékelni az álláspontját ha úgy van. Különben csak egy fafejű okoskodó barom. Egyébként nem csak a véleménykülönbségek miatt mennek a lepontozások, ugyanúgy szórja mindenki a pirosakat az ízlés dolgában is. Ha én leírom hogy nekem a fiatal modellfiúk tetszenek akkor megszórnak pirossal azok akiknek a nagymellű szőke csajok a zsánerei. Ez van, ilyen a GyK.

Józsi bácsi 64F

2022. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Van, akit azért zavar, mert meggyőződése szerint a leginkább helyes és megfelelő választ adta és nem érti, miért pontozták le (indoklás ugyanis nincs).
2022. szept. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Kroms ***** válasza:
73%
Engem csak az zavar kicsit, amikor részletesen és objektíven kifejtek valamit, fél óra múlva meg már 0%-os a hsz. anélkül, hogy bárki akár csak megpróbált volna a leírtakkal vitatkozni. Amúgy nagyon nem kavar fel, inkább csak értetlenül állok a dolog előtt. Leginkább arra tudok belőle következtetni, hogy a legtöbben nem racionálisan, hanem érzelmek alapján pontoznak.
2022. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Kroms, ilyen esetben ez azért van, mert látják, hogy értelmes és összefogott vagy - és nehogymá' jó legyen neked!
2022. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
Mert az életben nem érnek semmit, így viszont már itt sem ha nullát kapnak.
2022. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Engem sem zavar, de elég érdekes mikor van egy seggfej, meg a többi normális válaszoló, és a seggfej van felpontozva és a többi értelmesen hozzászóló meg le. Erre az az egyedüli megfejtésem, hogy valakinek ez annyira bántja az igazságérzetét, hogy képes több fiókból felpontozgatni magát. Mennyire elmebetegnek kell lenni ehhez?
2022. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!