Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a jelenlegi legfontosabb...

Mi a jelenlegi legfontosabb életcélod?

Figyelt kérdés

2022. szept. 14. 13:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Külföldre költözni.


Az a szomorú, hogy én pont sajátban lakom és ezt kell feladnom.


Kertesház (akár kint és mivel nem egyszerű, akár bérelve, vagy egy kis darab kertem legyen), pár, később férj, végre karban tudják tartani az alapbetegségeimet. Mentálisan gyógyuljak.


Ezek a legfőbbek talán.

2022. szept. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
Venni egy családi házat és egy sportautót (mustang v camaro) ez 2 éven belül meg kell legyen.
2022. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#8


Pacsi, tetyó! Pontosan ugyanígy szerencsétlenkedek én is a szakdolgozattal. Ideje lenne kitörni az abszolutórium fogságából.

2022. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakáll beültetést szeretnék majd.
2022. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Folytatni a terápiát, végre elkezdeni a csoportterápiát is (nem rajtam múlott, hosszú volt a várólista, de már végre belátható időn belül kezddik), és legalább elviselhető szintre kigyógyulni a borderline-ból, plusz nem lenne rossz, ha azért a depresszión és a PTSD-n is segítene. De jelenleg a borderline nehezíti meg a legjobban az életemet.

Ezt nem csak magam miatt, hanem párom miatt is (ha nevezhetem még így), akivel a szakítás szélén állunk jelenleg.

2022. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő " starterkit" a gyerekeimnek, és egy nyugodt kis vízparti viskó öreg napjaimra.
2022. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!