Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lopnak biciklit az...

Miért lopnak biciklit az emberek ? Mit csinálnak vele ? Használni úgysem lehet, hisz felismerik , hogy az lopott.

Figyelt kérdés

2022. szept. 17. 02:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Alkatrészenként továbbadhatja. Más városban eladhatja egyben. Ha átfesti, használhatja is.
2022. szept. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igaz. És sok pénzt adnak egy bicaj alkatrészéért? De az is egy csomó idő, míg vevőt talál rá. Nem egyszerű ebből pénzhez jutni.
2022. szept. 17. 02:40
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Biciklitől függ, gondolom. Nem túl olcsók azért. Ha ismer bicikliboltost vagy szerelőt, használt árust, akkor könnyen megszabadul tőle, interneten is ezernyi lehetősége van meghirdetni. Kiviheti a piacra is.
2022. szept. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

hát használként eladják, "olcsón"

de így is százezreket kaphat 1 bicikliért.

2022. szept. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Százezreket kap valaki egy bicikliert, amit ellop? Úristen. Vegulis neten pillanatok alatt elkel.
2022. szept. 17. 04:04
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ismered-e a Tolvajkergetőket az egész ilyen bicó lopásos én nagyon szerettem sokat néztem őket, érdemes belenézned ott kicsit jobban megérheted ezeket. Ellopnak egy helyről bicót, fel szálnak buszra és másik városba eladják tovább adják meg ilyesmi és a tolvajkergetők pedig elkapják őket, beszélnek a bicikli áráról is a srácok (a tolvajkergetők) eléggé drága bicikliket helyeztek ki mindig.
2022. szept. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Eladja, leadja a méh telepen
2022. szept. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Festék sprayvel lefújja
2022. szept. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Általában aki lop az vagy a véletlen adta lehetőség miatt, mert talál egy jól kinézőt ami lezáratlan, vagy célirányosan fogóval vagy erővágóval nekiindul gyűjteni és amit talál azt szépen ellopja. Az ilyen általában már tudja, hogy hova vigye és egyáltalán nem tartja meg. Megvan a hely ahol leadja és kap érte max pár 10.000 Ft. Utána az orvgazda fogja eladni máshol vagy szétszedi alkatrésznek. Ez legtöbb esetben így működik.
2022. szept. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is keress rá a tolvajkergetőkre. Van aki konkrétan orgazdának viszi a lopott biciklit. Vonatra felszáll vele, az orgazda pedig továbbadja valahol. Értékesebb bicikliből az alvázszámot képesek kireszelni, mert különben rájuk lehet bizonyítani a több százezres lopást.
2022. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!