Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiús vagy lányos apák a...

A fiús vagy lányos apák a menőbbek,szebb arcúak és a kedvesebbek?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsiságból kérdezem.
2022. szept. 17. 13:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tehát mejikük között vannak a jobb pasik tapasztalaitok alapján.
2022. szept. 17. 13:49
 2/12 anonim válasza:
100%
Nem találtam ilyen összefüggést a környezetemben. Vegyes.
2022. szept. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
És akinek fia is meg lánya is van?
2022. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3 Az úgy néz ki mint Kétarc a Batmanből.
2022. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Naa ténleg kiváncsi vagyok rá.
2022. szept. 17. 14:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek mi kozuk egymashoz? 🤨
2022. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én lányos apuka vagyok, és az összes lányomnak megfektettem az anyját...


Szóval vond le magad a következtetést.

2022. szept. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor inkább a lányos apák nem.
2022. szept. 17. 14:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez a női hormonoktól függ, hogy mikor melyik tetszik neki jobban.

pld: amikor peteérése van a nőnek akkor a férfias erőkre van szüksége, hogy teherbe essen ekkor jobban kívánják a szexet egy férfias férfival, de amikor nincs peteérése akkor NEM FELTÉTLEN a férfiaserőkre hanem jó lesz neki a lányosabb fiú is, de van olyan nő aki mindig férfias férfiakra vágyik, bár ez nagyon szűkcsoport.


Ez a vonzódás, hogy kit tart vagánynak még attól is függ, hogy az adott lánynak/ nőnek milyen volt az apja férfias vagy nőies és e-szerint fogja vonzónak találni az egyiket és amikor peteérése van akkor szinte 10-ből 10 lánynak/nőnek a férfias férfiak kellenek nem hosszútávra hanem csak egy kalandra.


Ez egy természeti EVOLICIÓS drive minden nőben.

Az állatvilág csak annyiban különbözik az emberitől, hogy az emberek a esztétikusat részesítik előnyben míg az állatok az erősét, ügyeset, okosat... Az állatok ha a szépet választanák egy két élőlényt leszámítva: páva, ... akkor azok kihalnának mert jönne egy erősebb példány és szét csapná a szépen az állatvilágban.

2022. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De az csak az én meglátásom hogy általába a szebb arcú férfiaknak születik java részt lánya.Mondjuk láttam már kiemelten(ne bántsatok)csúnya szülőpárosokat akiknek lányuk lett.De nagyrészt a fiús anyákból van a több csúf.Ismerek rá példákat is.Egy korábbi válaszolóm azt írta egyszer nekem hogy a fiús anyák undorítóak bár valóban sok köztük a ronda.
2022. szept. 17. 14:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!