Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Poliamoria azaz ha valaki...

Poliamoria azaz ha valaki egyszerre több embert szeret, erre mik a jelek hogy ő ez a tipus?

Figyelt kérdés
És aki ilyen típus, az tud csak egy embert szeretni vagy az ilyen ember ilyenre képtelen? És lehet bízni olyanban aki érzelmileg több embert is szeret?

2022. szept. 18. 07:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Poliamoria kitaláció azoktól akik megcsalják a másik embert!
2022. szept. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Ha mégis van ilyen, akkor az csak mentális betegség lehet!
2022. szept. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Akkor ilyen nem létezik valójában?

Vagy létezik?

De ha létezik mik erre a jelek?

2022. szept. 18. 07:31
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is úgy tűnik, hogy ez csak egy kitaláció azok számára, akik a promiszkuitás hívei.


Azt mégsem mondhatja vki magáról, hogy hűségre képtelen, csapodár, szoknyavadász vagy épp rib*ncisztikus stb. Sokkal elegánsabb a poliamor kifejezés.

2022. szept. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

És akkor azt mondja hogy egyszerre több embert is tud szeretni, és több ember is tud lenni a szívében az hazudik?

Vagy létezik ilyen? Ha van ilyen mik erre utaló jelek?

2022. szept. 18. 07:44
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

#5 Ez nagyon szubjektív. Én személyesen úgy érzem, hogy van 4-5 olyan lány barátom, akikkel "tudnék élni", és 3 közöttük olyan is, akikhez mély, őszinte szeretet fűz már évek óta. Mivel pasi vagyok, tudnék velük szexelni is, naná.


De ez nagyon nem azonos azzal, hogy valakire tényleg rászánod az életed, családot alapítasz és gyerekeket nevelsz. Szerintem ez csak egy emberrel megvalósítható, és ennek érzelmi és praktikus okai is vannak.

2022. szept. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tök érdekes téma.

Tekintve hogy rengetegen vagyunk a földön, elég nagy az esélye annak, hogy a NAGY Ő az nem csak egy személy akár.

Viszont nagyon ritka lehet hogy egy ember pont belefut két, számára AZ IGAZI nővel/férfival.

Ismersz kérdező ilyen személyt? :)

2022. szept. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Olyat ismerek aki egyszerre több nőt szeret, állítolag de nem tudom ez valoban így van-e de ha igen, akkor ő viszont megbízhatatlan mert akkor több emberré is a szíve és több emberhez is kötödik mélyen.
2022. szept. 18. 08:09
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Létezik a Poliamória!

Olyannyira, hogy van egy magyar Facebook csoport! Ez egy nagyon jó kis közösség. Nagyon értelmes beszélgetések vannak ott. Minden oldalról körbejárjuk ezt a kérdést. Beszélünk ott a féltékenység leküzdéséről, gyereknevelésről. és hihetetlen jó történeteket lehet olvasni arról, hogy ez a dolog tényleg működik.

Nehogy azt higgyétek, hogy csak egy csomó pasi van a csoportban és elvétve egy két nő. Mert valójában rengeteg nő csatlakozott, és sok házaspár!

Egy kis bemutatkozó szöveget is kell írni arról miért is csatlakoztál a csoporthoz!

Akit tényleg érdekel ez a csoport annak elküldöm a linket privátban. De előre szólok, hogy keményen moderálják a viselkedést. Szóval aki csak trollkodni menne oda, az számítson arra, hogy hamar ki lesz tiltva!

2022. szept. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
4%

Én elfogadom hogy a poliamoria igazi!

De te meg ismerd el ország-világ előtt hogy létezik a Mikulás!

2022. szept. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!