Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gondoltatok már arra,hogy mi...

Gondoltatok már arra,hogy mi lehet azokkal az emberekkel, akik régen, sok évvel ezelőtt kérdést írtak ki, amiben azt írták, hogy öngyilkosságon gondolkodnak, anynira rossz az életük. Vagy szakítást nem tudnak feldolgozni, vagy kínozza őket a magány ?

Figyelt kérdés
Hogy azóta vajon mi lehet velük ? Vannak, akik már törölték innen magukat, kíváncsiságból megnéztem két embert, aki kb. 9- 10 éve sok fájdalmáról számolt be. Vajon mi történhetett velük ?

2022. szept. 19. 01:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Esetleg vannak itt olyan emberek, akik régen valamikor írtak ki ilyen kèrdèst, törölték azt a regisztrációt és egy másikról olvasnak, írnak itt és élnek - virulnak és azóta nagyon boldogok ?
2022. szept. 19. 01:47
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Megvaltoztak, kaptak uj eselyt az eletre vagy nem.
2022. szept. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
92%
Egyről tudok, hogy meghalt :(
2022. szept. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Darius- ***** válasza:
53%
Uzenem nekik, nem szabad feladni soha. Van miért kuzdeni. És van kiért minimum magadért.
2022. szept. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Jó kérdés. 10 éve én is ki akartam nyírni magam, bár nem írtam ki ide, de élek és sok pozitív dolog történt velem azóta.
2022. szept. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5,de jó, nagyon örülök neki!

3, ez nagyon kegyetlen. :( öngyilkos lett? Mi bántotta? Találtam mostanában nagyon régi kérdéseket, amik mélyen megérintettek és szinte mindenki közülük már törölte a regisztrációját.

2022. szept. 19. 02:34
 7/10 anonim válasza:
83%
Nem tudom már, hogy milyen okból, de igen, öngyilkos lett, kilépett egy vonat elé :(
2022. szept. 19. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Háromszor akartam megölni magam.

Érettségi előtt,a családom közönye és szeretethiány miatt.Nem tettem,és csodálatos karrierem lett utána.

Egy megcsalás miatt,itt konkrétan megtettem,de semmi bajom nem lett,és utána három évvel rám köszöntött az igaz szerelem,több évre.

Ismét egy szakításos csalódás,de ekkor már csak fontolgattam a pontot az egészre.Végén lelkileg és anyagilag stabilizálódtam,és tudom,hogy jön még valaki, akivel kölcsönösen és mostmár végleg szeretjuk egymást.

Egyébként pedig rájöttem,hogy nem éri meg,hogy apucinak,anyucinak, párunknak és ennek a képmutató világnak megfelelni szulettunk meg.Élni kell, haladni, de egy a fontos, sosem a mások könnyein keresztul !

2022. szept. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Egyikük vagyok közülük.Megpróbáltam már,de túl gyáva voltam hozzá.De semmit sem változott jó irányba az életem.Csak rosszba.Naponta várom a halált.
2022. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mikor , hány évvel ezelőtt írtál ki kérdést, mi történt veled , amiért így érzed magad ?
2022. szept. 23. 23:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!