Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztetek már olyan erős...

Éreztetek már olyan erős gyűlöletet valaki iránt, hogy úgy éreztétek, ha nem lenne követzeménye, meg tudnátok ölni?

Figyelt kérdés
2022. szept. 22. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

Najó, 14-5 évesen talán igen, bár akkor sem azt akartam, hogy a másiknak rossz legyen, hanem hogy nekem ne legyen rossz. Szóval az is megfelelő alternatíva volt, hogy simán békénhagy.

2022. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Ha biztosra tudnám, hogy megúszom, már rengeteg embert megöltem volna.
2022. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Az egyik bántalmazómat aki miatt évek óta rosszul vagyok meg akartam ölni elég sokáig.
2022. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem, az élet sokmindent elrendez...
2022. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4-es - sajnos a tapasztalataim szerint a rosszak nem nyerik el mértó büntetésüket, ellenben a túl jók mindig megszívják.

(Amúgy nem akarok megöldni senkit, csak elmélet a kérdés).

2022. szept. 22. 21:53
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Az egész emberi fajt ki kéne irtani am
2022. szept. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%

Nem, még nem volt ilyen.


Csak azért, mert valakinek nem tetszik a viselkedése, a jelleme, véleménye, az miért jogosítana fel arra, hogy bántsam?

Akinek van türelme és ereje hozzá, az foglalkozzon nyugodtan az ilyen emberekkel. Sok sikert hozzá!

Egyszerűen megszakítom az ilyenekkel a kapcsolatot, oldja meg maga a saját nyomorát.

Nem vagyok köteles eltűrni a lelki nyomorult, agresszív, orvosi eset embereket.

Próbáltam évekig segíteni egy ilyet, megváltoztatni, de nem lehet.

Ráadásul átadja a saját negatív, agresszív, lehúzó gondolkodását nekem. Én meg általa tovább adom másoknak, és akkor én leszek gyökér...


Köszi ebből nem kérek.

2022. szept. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen
2022. szept. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Van egy féreg, akit a bizalma bá fogadtam, aztán meg akart erőszakolni. Amíg egy városban laktunk folyton gyomoridegem volt tőle, ha megláttam valahol. Légyszívesebben megöltem volna.
2022. szept. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akit a bizalmamba fogadtam, áldozatot hoztam érte és ő ezt az egészet poénra vette és szándékosan nagyon megbántott. Nem is volt semmi haszna belőle, csak azt akarta, hogy fájjon. Minden nap gondolok rá, hogy végzek vele, aztán magammal is.
2022. szept. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!