Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen pattanásig feszült...

Miért ilyen pattanásig feszült szinte mindenki?

Figyelt kérdés

Akárhova megyek, a legkissebb apróságon is képesek az emberek egymással ordibálni.


Ma pl a piacon azon lökdösődött két ember, hogy melyikük állt előbb a sorban.


Ugyan ez volt a buszon, egy 30-as körüli nő üvöltözött egy időssel minden trágár szót használva, amiért az rálépett a lábára.


2022. szept. 24. 13:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Hiányok van.
2022. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Mindenhol ez megy, nagyon ritka a kivétel. Ha meg nem vagy ilyen akkor félősnek mondanak, aki nem áll ki magáért...

Vagy biztos van valami hátsó szándékod, ha túl kedves vagy az gyanús, akkor biztos szexelni akarsz az illetővel.

2022. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
nyakunkon a válság, a szomszédunkban háború dúl, sokaknak problémát okoz a számlák fizetése, teljes a kilátástalanság, ezért frusztráltak az emberek.
2022. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt ausztriában tök nyugodt mindenki, nagyon mennek fel az árak és kevés a pénz otthon, ezért ingerültek, nem?
2022. szept. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Engem például a számlák kifizetése, az iskola, és az ottani folyamatos fagyhalált kiváltó hőmérséklet frusztál. Nem szoktam ordítozni vagy veszekedni senkivel, de érzem magamon, hogy sok dolog idegesít, amik normális mentális állapotban fel sem tűnnének.
2022. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Engem a munkanélküliség készít ki, folyamatos interjúkra járás.
2022. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Engem az, hogy sosincs időm eltenni a kerten lévő 17 sornyi paprikáimat, pedig nagyon szépek. Ma is emiatt kiabáltam a tyúkjaimmal, amikor szemtelenül széthordták a sertéseknek leáztatott kenyeret.
2022. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is Ausztriában élek és mindenki normális.

Nyilván a szar anyagi helyzet nem segíti,hogy nyugodtak legyenek otthon az emberek.

2022. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
kertben
2022. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Stressz.

Minket magyarokat sokkal jobban érint az infláció mert sokkal kevesebbet keresünk mint a piaci átlag.

Tulajdonképpen anyagiak miatt stresszel mindenki.

Szokták mondani, hogy a pénz nem boldogít, de amikor már az alapvető megélhetés forog kockàn, akkor többről szól a dolog, mint a boldogságon.

Miből fizetem ki a 130 ezres gázt?

Mindenki stresszel, mindenkit nagy a nyomás, kezdenek kétségbeesni az emberek.

Mivel fűtsek? Drága minden, fát alig lehet kapni, vagy nincs bekötve a gáz (nem azzal fűtenek) a tűzhely palackról megy de kifogyott a kúton meg 3 hete nincs...

Ilyen apróságok is szóba jönnek az anyagiakon kívül.

Ezért.

Ilyenkor mindenkinek megértőbbnek és segítőkészebbnek kell lenni még ha nagyon nehéz is. Ha valaki ideges akkor vagy meg kell nyugtatni vagy türelemmel kell elviselni.

2022. szept. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!