Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik hangokat hallanak, azok...

Akik hangokat hallanak, azok milyen vallásban hisznek?

Figyelt kérdés
Volt ilyen ufós hit?

2022. szept. 25. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Azok szegények ki vannak téve egyfajta támadásnak. Olyan érzékszervük működik, ami az emberek 99,99 %-ának nem (becslés)
2022. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem ,mert én hangokat hallok, csak nem mindig jókat...
2022. szept. 25. 16:43
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne jobbá tenni?
2022. szept. 25. 16:44
 4/8 Darius- ***** válasza:
45%

Vallas ? Hogy a banatba ? Nem értem, ne haragudj.

Lehet az is, hogy a tulvilagrol akar uzenni valaki.

2022. szept. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Nyugodtan fejtsd ki picit részletesebben.

Ami előfordul, hogy hangok mondanak dolgokat, rá akarnak venni -többnyire rossz dolgokra- de azt állítván hogy az jó,

Megmondanak előre dolgokat ismerősökkel, rokonokkal, stb

Félelmet akarnak kelteni benned, megijeszteni, nem hagyni aludni, stb.

Ezek legtöbbször gyökér negatív entitások, de sokszor pozitív lényeknek hazudják magukat.

Sokszor lehet hallani a harmadik szemről, ami egy magasabb szintű érzékszerve a léleknek (ez nem pontos, de egyszerűbb).

A több ilyen érzékszer is van, csak ezekről nem esik szó, mint pld a második szív, a harmadik fül, stb.

Valamilyen alacsony szinten meg lehet nyilva ez az érzékszerved, és ezért gyökerek betalálhatnak.

Bármelyik hiteles spirituális út szerintem foglalkozik ezzel, hiszen ez egy "általános" jelenség lehet az úton.

Itt a legtöbb ember a názáreti útján halad, érdemes hozzá imádkozni segítségért, közbenjárásért, őszintén kérve, és hittel, illetve lehet angyali segítséget kérni.

Más utak meditációval, az energiák más központokba irányítással, mantrákkal, vagy az iskolák halhatatlan szellemi mestereivel védekeznek.

2022. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Skizofrénia gyanús, pszichiáter vizsgálat javallott.
2022. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát igen mondtok jókat ,amik úgy vannak....

Az előttem szóló átélt már hasonló dolgokat , pont azt írta le , ami velem történik....

Skizofréniával kapcsolatban voltam már pszihiáternél, paranoid skizofrénia a gyanu...

2022. szept. 26. 10:24
 8/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Akkor jobb lenne ellátogatni megint orvoshoz, tudom milyen, jobb lenne, ha szednéd a gyógyszert.
2022. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!