Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én milyen fajta cigány vagyok?...

Én milyen fajta cigány vagyok? A cigány szokásokat nem is ismerem, és nem is tartom én se és anyukám se. Beszédünk sem cigányos, kinézetünk se, fehér a bőrünk.

Figyelt kérdés

A szüleim teljesen cigány származásúak, anyukámon viszont nem látszik meg, tehát beszéde is magyaros, fehér a bőre, viselkedése is magyaros. Viszont apukám az ellentéte,

Rajta viselkedése, beszéde, barna bőre miatt is meglátszik. De mégis mind ketten teljes vérű cigányok. De akkor anyukám hogy-hogy fehérbőrű ha anyukám szülei is barnák voltak? Ő mégis fehér, és én is fehér bőrű vagyok, akkor Én most milyen fajta cigány vagyok és anyukám?



#roma #vérvonal #Milyen fajta cigány? #Fehérbőrű cigány #Magyaros viselkedésű cigány
2022. szept. 29. 02:54
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Oláh cigányok szoktak fehér bőrűek lenni.
2022. szept. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ezt tőle kellene megkérdezni, gondolom tudja.
2022. szept. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Elvileg Oláh cigány.
2022. szept. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Anyád kevert. Az eredi cigányok mind barnák.Az,hogy egy cigány fehér azt jelenti,hogy valamelyik őse keveredett valamilyen fehér emberrel és ez a fehér szín,átütően öröklődik.
2022. okt. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Cigány vagyok, erre a kérdésre csak is romáktól tudsz választ kapni. Ha küldesz képet simán meg tudom mondani hogy külsőre melyik csoportba tartozik anyud vagy apud
2022. okt. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
albínó
2022. okt. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
majom
2022. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 karojboszCenturio válasza:
igayi ciganyok ne m ilyenkee!!!!!4
2022. okt. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!