Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tapasztaltatok már olyan...

Tapasztaltatok már olyan szinkron jelenséget amikor olyan eset történt veletek ami teljesen kizárt dolog hogy véletlen volt?

Figyelt kérdés
2022. szept. 30. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mikor szünetben mentem fel a lépcsőn, akkor hallottam, hogy a HR-es az irodában hazudik az akkori főnökömnek, aki utána szépen leordított. Mikor a jogaimmal jöttem, akkor azt mondta a főnököm, hogy nekem nincsenek jogaim, örüljek annak, hogy dolgozhatok. Azóta azt a főnököt elküldték, de még mindig negatív a megítélésem bent és máshol. Ha akkor nem hallom az előzményeket a saját füleimmel, akkor nem tudtam volna irányt megjelölni a konfliktus miatt. A HR-es másnap mosolyogva üdvözölt, én meg negatívan voltam megítélve, akár most. Régóta megy a harc, hogy mit követek el bent, pedig csak az a baj, hogy élek.
2022. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ebben mi a szinkronjelenség?
2022. szept. 30. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
Számomra az a szinkron, hogy a szünetet azt én határozom meg, hogy mikor veszem ki. Arra az időpontra jutott a választás, mikor a jó hírnév megsértése történt.
2022. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor volt hogy gondoltam egy adott személyre és a sors úgy hozta hogy mikor mentem az utcán pont velem szembe jött és beszélgettünk is kicsit,ha ismerős volt.

Ilyenre gondoltál?

2022. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy időszak, amikor parkokban olvastam. Egyszer megkérdezte az egyik kollégám, hogy mit szoktam szabadidőmben csinálni, amire akkor nem válaszoltam. Egyszer csak megfejtettem, hogy az egyik ilyen park közvetlen közelében lakik ez a személy. Valószínűleg már látott ott olvasni, ezért kérdezhette - szerintem.
2022. szept. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4: Igen, ilyenre. Két vagy több esemény furcsán egyszerre történik.
2022. okt. 1. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!