Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt mostanában a leginkább...

Mi volt mostanában a leginkább jóleső mondat amit egy idegentol hallottal?

Figyelt kérdés
Utcán, munkában, vonaton.

2022. okt. 2. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bevásárolni voltam ma délelőtt, álltam a penztárnál, előttem egy anyuka a kisfiával. Olyan 4-5 éves lehetett. Hátra fordult, rám nézett, és azt mondta: Szép vagy néni.

Uh, nagyon jól esett 🙂.

2022. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszkoromban elmentünk ruhákat vásárolni egy anyummal, és megtetszett egy pulcsi szóval felpróbáltam. Tudni kell hogy nagyon kövér voltam/vagyok, akkoriban nagyon nem voltam kibékülve a túlsúlyommal meg a kinézetemmel.

Ahogy elhúztam a függönyt a próbafülkénél hogy megmutassam anyumnak hogy áll a pulcsi pont ott sétált el egy idős hölgy és ahogy meglátott elkezdett dícsérni hogy milyen jól áll rajtam, meg mennyire jó a pulcsi.

Csak ez az egy mondat volt, de nagyon feldobta a napomat akkor :)

2022. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Semmi. Idegenektől semmilyen jóleső mondatot nem szoktam hallani.
2022. okt. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Dohányboltba bementem energiaitalt és öngyújtót venni, az eladó közölte, hogy nem jó a terminál, sajnos nem tudok kártyával fizetni. Kérdeztem, hogy hol a legközelebbi bankautomata, mondta hogy messze van.. már elindultam kifelé, de egy vadidegen ember felajánlotta, hogy kifizeti, ne sétáljak olyan messze.

Nem akartam belemenni, de ragaszkodott hozzá, és kifizetett majdnem 500 Ft.-ot :)

Eléggé meglepődtem, hogy vannak még önzetlen emberek, akik valami jót tesznek, és nem várnak a világon semmit cserébe 🙏🙂

2022. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Egy időben kasszásként drágább ásványvíz kódját ütöttem be egy kisebbségi családnak, akik teljesen ki voltak akadva - bár az én hibám volt, elismerem. Aztán mikor elmentek, egy középkorú nő odajött hozzám: "Ne feledje, csak az nem hibázik, aki nem csinál semmit"
2022. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéves kislány, miközben nézte, ahogy dolgozom: "Maga szerint én is csinálhatnám ezt majd felnőttként?" - mindezt olyan őszinte csodálattal a hangjában, hogy jobban esett, mint bármilyen dicséret. Az anyja azonnal leteremtette, hogy nincs pénze taníttatni, elmondtam neki, hogy fizetik a képzést, és megadtam az elérhetőségem, ha lenne majd a jövőben kérdés, vagy tudok segíteni, akkor írjanak. Nagyon szeretem azt, amivel foglalkozok, és jól esett találkozni egy fiatallal, aki ugyanannyira rajong érte, legalább is a hangszínéből kiindulva, mint én.
2022. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég, egyetemen, egy program lebonyolítása körül segítettem, amire az egyik tanárom kislánya is eljött. A többi segítővel beszélgettünk, nevettünk (nem feltűnően és nem is voltunk hangosak), amikor a kislány odajött hozzám, megállt előttem és olyan kedvesen megjegyezte, hogy "milyen szép mosolyom van!".

Nagyon jól esett, főleg, hogy nincsenek túl jó hónapok mögöttem, és a napokban sikeredett őszintén nevetnem, hosszú ideje először. Szóval tényleg jó érzéssel töltött el :)

2022. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!