Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha semmi önbizalmam?

Mit tegyek ha semmi önbizalmam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen annyira el vagyok keseredve mostanában. Szinte sírni tudnék mikor tükörbe nézek, annyira utálom azt akit látok benne.
2022. okt. 2. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nalam valtakozik. Hol elmulik, hol visszater az onbizalomhianyos idoszak. Ugyhogy azt tudom mondani, hogy majd elmulik.
2022. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kroms ***** válasza:
100%
Gyúrd ki magad.
2022. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A külsőddel vagy a belsőddel nem vagy kellően megelégedve?

Ha az előbbi, akkor érdemes lenne kondizni, sportolni, azonban, ha az utóbbi, akkor az kicsit összetettebb lesz. Nekem pl. akkor volt mélyponton az önbizalmam, amikor egyszerre volt depresszióm és erősebb szorongásom, és ami ugye az egyiknek jó, a másiknak rossz.. Abból kilendülni viszont az segített, hogy rendszeresen kezdtem mozogni, emberek közé menni.

2022. okt. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is így voltam ezzel egy pár éve. A családom állandóan piszkált az akném miatt (nem sima pattanások voltak, hanem bőr alatti, gyulladt, fájó pattanások), amitől nyilván nem változott a bőrömön semmi, csak az önbizalmam lett rosszabb. Egy nap elsírtam magam, amikor tükörbe néztem, és leírtam, hogy mi az ami nem tetszik magamon. Ezek közül mik azok, amin tudok változtatni? Hogyan tudok változtatni? Hajlandó vagyok változtatni, hogy elérjem azt az állapotot, ami tetszik? Mi az, amin nem tudok változtatni, és el kell fogadnom?


Ja, és a környezeted is fontos, én elköltöztem otthonról kollégiumba, pattanásaim továbbra is vannak, van egy pár felesleges kiló is, de legalább a lelki egészségem rendben van, és megszabadultam a káros környezettől.

2022. okt. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!