Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nagyon beteges?

Ez nagyon beteges?

Figyelt kérdés

Ma ültem az IC-n a helyjegyes részen, és a másik oldalon közvetlen mellettem ült egy lány meg a barátja, látszott rajtuk valamiért, hogy azt hiszik, hogy Ők a világ legértékesebb emberei, de úgy voltam vele, hogy nem érdekel, úgy sem látom őket soha többet, ma úgy is átmegy a műszakin a kocsim, onnantól úgy sem vonatozok tovább :D


Aztán egy hölgy szólt nekik, hogy oda szól a helye, és leülhetne-e a helyére.


Erre mind a csávó, mind a lány nagyon flegma és lekezelő volt vele, a kalaúzzal szintén, végül nagy duzzogva és nagy veszekedés árán arrébb mentek.


Az jutott eszembe, hogy ha valamelyikük összeesne, vagy mind a ketten összeesnének, és ott helyben meghalnának, egyáltalán nem lenne kár értük, és picit sem sajnálnám őket, két nagypofájú emberrel kevesebb na bumm.


Ez nagyon beteges?


Kellene keresnem egy pszichológust?


2022. okt. 3. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Valóban pofátlan volt a viselkedésük mindkettőjüknek, de ettől még nem kivanhatod egy ilyenert idegen emberek halálát.
2022. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
A történet úgy volt, hogy a vonat oldalán hatalmas papíron ki volt írva, hogy az a jármű megy egy adott város felé, többen felszálltak rá, ahogy én és a testvérem is. Vártunk, vártunk, de indulásnak semmi nyoma nem volt. Mi és mások is, meglepődve láttuk, hogy a mellettünk lévő vonat ment el, mivel a jegyeknek volt időpont meghatározva, hogy meddig érvényesek, gondoltuk a következővel haza lehet jutni. Így is lett, de igazoltatáskor a kalauz érvénytelennek találta a jegyeket, leszállásra akart kötelezni minket, a férfi a testvérek közül kifizette volna az egész büntetést, de a húga magyarázott az ellenőrnek, hogy miért kell elfogadnia azokat a jegyeket, amik még éjfélig érvényesek. Ekkor kapcsolt az ellenőr, majd tekintélyes bírságot kellett csak fizetni. A szemben ülök meg mindenen nevettek, de tényleg mindenen. Arra gondoltam, hogy teszek feljelentést, mert az ember nem arra van rendeltetve, hogy mindenkinek magyarázkodjon a semmiért és a magánéletét a neten tárgyalják ki. Ez az utolsó szavam.
2022. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi izgalom van egy vonaton, lehet rászokom, jobb mint egy Mónika show.
2022. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem beteges, szerintem. Nem az van, hogy élvezeted lelnéd a meggyilkolásukban, csak elégedett lennél jogos pusztulásuk esetén. Igazságérzetnek hívják. Persze a mai pc világban már mindenki "értékes", és mindenre is van kifogás.
2022. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

Hát gondjaid vannak...

Ránéztél két emberre és már elve elítélted őket. "Látszott rajtuk, hogy úgy gondolják ők a legértékesebbek".... Ezt ránézésre ítélkezésnek hívják.


És ja, trógerség, ha elfoglalod más helyét és még neked áll feljebb, de ettől még nincs oka senkinek sem utálni őket. Mármint... miért? Mert leültek egy székre és nem akarnak felállni? Ezért utálni őket? Ezért úgy érezni, hogy jobb hely lenne a világ nélkülük?


Szerintem inkább te vagy az Kérdező, aki jobbnak gondolja magát másoknál. Ez a fokú túlreakció minden irányába nagyon beteges.

2022. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Meg is jött az ügyeletes érzékenyítő-kifogáskereső!
2022. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

6, a rossz embereket én se sajnálom, hulljon csak a férgese.

De itt semmi ilyesmiről nem volt szó, a kérdező leírása aszerint már akkor utálta őket amikor meglátta őket, még mielőtt valami gond adódott volna. És hát lássuk be, az a gond sem akkora, hogy 80 fölé emelkedjen az ember pulzusa...

2022. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól még nem vagy rossz ember, sem beteg, hogy egy röpke pillanatban egy másik ember halálát kívánod. Ilyen az emberi természet.

Akkor lennél beteg, ha részletesen ki is tervelnéd és véghez is vinnéd az egészet: kinyomoznád, hogy kik voltak, hol laknak, és már a módszeren agyalnál. Itt már azt mondanám, hogy bajok vannak, és azonnal keress fel egy jó szakembert(!) vagy egy megbízható ismerőst.

2022. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
a kérdező mindent ennyire túlgondol vajon...???
2022. okt. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
sokan rólad is ezt gondolnák, sőt egy videóban le is nyiszálná a fejedet mert nem azt vallod amit ő, nem érdemes élned. mert ő meg így gondolná. beteges?
2022. okt. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!