Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak az számít sikeres...

Miért csak az számít sikeres embernek, akinek saját lakása, autója és családja van?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, nincs családom, albérletben élek, tömegközlekedem. Megtehetném, hogy legyen bármelyik, de albérletet könnyebb otthagyni, mint eladni egy saját lakást, Budapesten a tömegközlekedés jól kiépített és jól van szervezve, könnyen és gyorsan eljutok A-ból B-be. A gyerekeket meg egyszerűen utálom! Imádom a munkámat, sok sikert érek el benne, jóól is keresek vele. A családom szerint mégis egy sikertelen ember vagyok.
2022. okt. 7. 14:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Ők egy másik generációhoz tartoznak.
2022. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, az én szememben nem ezek számítanak, ezért nem is foglalkozom vele, ki mit gondol.
2022. okt. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem az a baj hogy sikeres-sikertelen vagy, inkább az hogy a családod nem áll melletted!
2022. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
A családodnak azzal kellene foglalkoznia, hogy boldog vagy-e, nem a sikereiddel. Ez így elég nárcisztikusnak hat, hogy azzal vannak elfoglalva, mit ért el a gyerekük. Szerintem az a sikeres ember, aki anyagilag önálló, és boldog. Az, hogy neki mi hozza meg ezt a boldogságot, már teljesen mindegy.
2022. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha te sikeresnek érzed magad akkor az vagy. Ennyi.
2022. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem ilyen abszolút értékben kell nézni a sikert. Siker, ha olyan életet élsz, amilyet szeretnél és megfelel az igényeidnek. Esetedben ez megvan. Én pl nem szeretnék örökké albiban élni és szeretnék gyereket, így az én szempontomból a te életed nem lenne sikeres számomra. Számodra meg az enyém. Mégis megvagyunk mindketten valahogy, nem kell ezt túlragozni.
2022. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Mert csak mondás, hogy "nem a mani teszi az embert"-
2022. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Kroms ***** válasza:
0%
Nem ennyire fekete-fehér a dolog. Férfiak esetében nagyjából a felsoroltak jelentik a sikert, de nők esetében egyáltalán nem. Ráadásul férfiként megteheted, hogy kb. 40 éves korodig csak ezekre koncentrálsz, utána meggondolod magad és mégis családot alapítasz. Nőként viszont hamar ki fogsz futni az időből. A szüleid nyilván szeretnének unokákat, így nem csoda, ha nem elégedettek a teljesítményeddel. Nem irigylem őket, eléggé besz0pták veled. Nem tudom, hogy lehet utálni a gyerekeket, főleg, hogy egyszer te is az voltál. Talán kicsit magadat is gyűlölöd...
2022. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
#8 Egy unoka sem érdemel olyan nagyszülőket, akik lesz*rják ő miben leli örömét, csak azzal vannak elfoglalva, hogy mit ért el az életben. "Nem tudom, hogy lehet utálni a gyerekeket, főleg, hogy egyszer te is az voltál." Megennéd azt, amit édesanyád lenyelt és félig megemésztett? Nem? De miért, hiszen magzatként ezt csináltad. Remélem átjött, mekkora f*szság az állításod :)
2022. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Kroms ***** válasza:
0%

#9

"Egy unoka sem érdemel olyan nagyszülőket, akik lesz*rják ő miben leli örömét, csak azzal vannak elfoglalva, hogy mit ért el az életben." - Pont ők azok, akik nem szarják le, mert saját tapasztalatból tudják, hogy a gyerekvállalás a legnagyobb boldogság forrása. Ehhez pedig (főleg férfiak esetében) nagy előny a saját lakás és autó megléte.

"Megennéd azt, amit édesanyád lenyelt és félig megemésztett? Nem? De miért, hiszen magzatként ezt csináltad." - Elárulom, hogy a magzatok nem képesek semmit enni, ízeket is legfeljebb csak a magzatvízen keresztül éreznek. Ha téged magzatként félig megemésztett dolgokkal etettek, az viszont sok mindent megmagyaráz...

Remélem átjött, mekkora f*szság az állításod :)

2022. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!