Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyre jobban irritál a "humora...

Egyre jobban irritál a "humora"? (!)

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akinek a "humora", vagy nem is tudom minek nevezzem, irritál. Pl rám ír, én megkérdezem, hogy dolgozik-e? Erre valasz, hogy igen, kicsit elment dolgozni. 12 órázik, olyan a beosztása. Nem értem, miért nem elég azt mondani, hogy igen, dolgozom. Minden kérdésemre hasonlóan válaszol, mint amit példát írtam. Egyszerűen kezd nagyon fárasztani a "humora" vagy cinizmusa, vagy nem tudom mi ez, de már olyan szinten irritál is, hogy beszélni sincs kedvem vele. Azt hiszi jópofák, viccesek ezek a dolgok, valójában irritálóak, szőrszál hasogatóak. Volt, hogy már nem bírtam tovább, és megkérdeztem, hogy ez vicc volt, és nevetnem kellene? Van, vagy volt olyan ismerősötök, barátotok,akinek hasonlóan irritáló volt a "humora"?
2022. okt. 8. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Tehát a 12 órára azt mondja, hogy kicsit dolgozik? Önsajnáltatóan? Mondasz még példákat?
2022. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan meghatározni, de irritáló. Plusz mintha elvárná, hogy értékeljem ezt a fajta "humort", és nevessek hogy de jó pofát mondott.
2022. okt. 8. 11:02
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ne beszelj vele. Amugy en sem csipem az ilyet. Ne irj neki, ember.
2022. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen, értem a problémát, de sajnos nem tudom, mi a megoldás. Nekem anyukám hasonló, direkt hülyén mond szavakat és zavar egy kicsit, de nem akarom megbántani azzal, hogy megkérem, hogy mondja őket normálisan. :) Mondjuk egy haver lelkébe könnyebb belegyalogolni, mint egy szeretett emberébe. Mondd neki, hogy nem vicces. Vagy nem tudom. :D
2022. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hiába mondom neki. Neki ez a "humor". Nem veszi észre, hogy nagyon nem vicces, hanem irritáló. Plusz elkezdett angol szlenget is használni, pl a feelingje stb. Sosem gondoltam arra, hogy nagyképűsködik, de az utóbbi időben már erre is gondoltam.
2022. okt. 8. 11:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy te inkább az intelligens humort szereted. :)
2022. okt. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem gyerekesen humoros, ami igazából idétlen hatást kelt!
2022. okt. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es köszönöm! Gyerekes, ez a jó szó rá valóban.
2022. okt. 8. 12:35
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

👍Nincs mit!


Ha tényleg a barátod, akkor tisztázod vele a barátságotok érdekében, máskülönben nincs értelme beszélnetek!

2022. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!