Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom a párom családját és...

Utálom a párom családját és barátait, pedig sosem találkoztam velük. Hogy lehetek ilyen?

Figyelt kérdés
Végtelenségig önző vagyok, igaz? Hogyan változhatnék meg? Rühellem, mikor az anyja hangját hallom hangüzenetben vagy ha éppen telefonon beszélnek. Hányok a családjától, a bátyjától, annak családjától, nem érdekelnek.
2022. okt. 10. 11:31
 1/8 A kérdező kommentje:
28/N, ő 39/F
2022. okt. 10. 11:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a párod mesélt róluk ezt-azt, az már elég ok lehet.
2022. okt. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért nem találkoztam eddig velük, mert nem akartam, így vagy úgy éreztettem a párommal, de alapjáraton még nem beszélem a nyelvüket teljesen…. Ha rajtam múlik sosem látom őket…
2022. okt. 10. 11:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából teljesen normálisak, mondjuk az anyjával örökké egymás s*ggében vannak, nem tud leakadni róla a nő, szánalmas…
2022. okt. 10. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Birtoklási mániád van? Nem akarod, hogy a párod rajtad kívül mással érintkezzen? Kezeltesd magad, mert beteg vagy.
2022. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minden nap megkérdezi, hogy mi van, hogy van, mit csinál. Utálom, mint a sz*rt. Nem fogja fel, hogy 40 éves a gyerek, békén kéne hagyni.
2022. okt. 10. 11:38
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha a párodnak ez így jó, akkor el kell fogadnod.

Mert ha akarná, le tudná állítani az anyját.

Ha nem akarja, akkor meg szerintem te is le tudod venni, hogy mi a szitu.

2022. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Ne etessétek, könyörgöm!!
2022. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!