Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem gáz az, hogy facebookon a...

Nem gáz az, hogy facebookon a halottakat köszöntgetik, mert nem is tudják, hogy meghalt?

Figyelt kérdés

Már nem először látom. Nekem is van olyan ismerősöm, aki idén meghalt, de ugye "él" a facebook adatlapja. Aztán születésnapján meg küldözgetik neki, hogy "Boldog születésnapot!", "Isten éltessen"!, mellé meg a szmájlik meg hasonlók.

Mert gondolom meg se nyitják az adatlapját (mert ott láthatnák a sok RIP-et meg a nyugodj békébent is), csak feldobja nekik h ma van a születésnapja, kívánj neki Bszt! -és már írják is. Szerintem tök kínos.


2022. okt. 10. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
A kozossegi media eleve kinos.
2022. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Hát, nyilván "gáz", de ha egyszer nem tudják...?


Anyukám meghalt 2,5 éve, és képtelenek vagyunk letöröltetni a profilját. Azzal sem tudok mit kezdeni, hogy a saját régi profilomat elhackelték. Hiába jelentgetem, semmi. A FB-t nem lehet elérni, nem lehet kommunikálni velük.

Elviekben pontosan megvan, mit lehet tenni, de gyakorlatban nem működik.

2022. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Elég szomorú egyben elég égő.
2022. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
#2. Nem kell töröltetni, emlékoldallá tudod tétetni.
2022. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Ahhoz is kellene, hogy kommunikáljanak velünk. De én személy szerint töröltetni szeretném.
2022. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Hát elég bizarr így ebben a helyzetben, de nem tudnak róla , csak kedveskedni akartak. A Mennyben úgyis megünnepli a szülinapját szóval vehetjük úgy hogy igyis célba értek a kívánságok.
2022. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor az én apám elhunyt, a bátyám tudta töröltetni a face accountját. Mondjuk nekünk annyiban könnyebb dolgunk volt, hogy apum sose jelentkezett ki a gépén, mindig be volt lépve, így könnyebben ment a törlés.

De hozzátartozóként lehet töröltetni elhunyt családtag profilját, van róla leírás, hogy ennek mi a menete.

[link]

2022. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az a gond, hogy nem tudunk belépni hozzá. Úgy persze, lehetne könnyen.
2022. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Láttam olyat, aki direkt köszönti fel minden évben, ez egyfajta megnyugvást ad neki, mintha a szerette még élne.
2022. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!