Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért nem tudnak...

A magyarok miért nem tudnak jól verekedni?

Figyelt kérdés

Az oroszok, angolok, hollandok, svédek, dánok, finnek, szerbek, szlovákok, lengyelek stb mind jól verekszenek.


A magyarok miért ennyire gyengék e téren?


2022. okt. 11. 08:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mármint profi sportra gondolsz vagy utcai verekedésre?
2022. okt. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1


Úgy általában.

Nem találsz jó magyar utcai verekedős videókat. Ha igen akkor benne úgy verekszenek mint a kislányok, kvázi tépik egymás haját.


Ezzel szemben rengeteg lengyel, orosz, angol, svéd stb verekedős videó van amelyben minőségi verekedések vannak.


Küzdő sport is nagyon gyenge világszínvonalon.


“Huligánjaink” is mindenhol megverik, szlovákiába, bukarestben, mindnehol.

2022. okt. 11. 09:03
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy átlagos magyar ember nem áll le verekedni. Aki leáll, az a lábán is alig áll meg az italtól vagy drogtól. Ezzel szemben egy orosz van annyira primitív, hogy józanul is "hadba száll".
2022. okt. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%

Az oroszokban benne van alapból a "vér" és az agresszió, ezért ott durvábbak a verekedések utcai harc szinten.


Küzdősport szinten meg világszínvonalú iskoláik vannak, nagyon jó boxolóik, bírkózóik és ketrecharcosaik vannak.


Az angoloknál, svédeknél szerintem meg sokkal elterjedtebb az általános testmozgás, mint Magyarországon, ennél fogva atletikusabbak, fittebbek, nyilván egy utcai harcban jobbak ezért.


A hivatalos sport meg hasonlóan az oroszokhoz náluk is világszínvonalú, nagyon sok jó boxolójuk van.


Magyarország nagyon levan maradva mint általános szinten edzettségben az Európai átlagtól, mind általános egészségi állapotban, mind mentalitásban, és a küzdősportok is fényévekkel le vannak maradva.


6 év versenyszintű box áll mögöttem, meg 2 év hobbiszintű Muay Thai, nagyon sok edzőnél megfordultam, és a legtöbb edzőt egy sima amatőr britt boxoló leiskolázná.


Nem tudnak olyan kombinációkat tanítani, vagy úgy általánosan tanítani embereket harcolni, én már egy ideje egyedül edzek Youtube videók alapján, néha felveszem magam és beküldöm külföldi csoportokba, hogy véleményezzenek, és így sokkal többet fejlődtem rövidebb idő alatt, mint bármelyik eddigi edzőmmel.


Arról nem beszélve, hogy a magyarok mentálisan is gyengék és kifacsartak, ha felemeled a hangod már a többség hátrál, azért szerintem mentálisan majdhogy nem az összes országban keményebbek mint a magyarok.

2022. okt. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem ertem, mi ertelme lenne verekedni. A konfliktusokat megbeszelni kell, nem egymast kinyirni. Sosem ertettem ezt a cigany felfogast, mint ami neked van peldaul.
2022. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

5-ös, néha muszáj verekedni, nem keresem sosem a konfliktusokat, sőt mindig arrébb megyek inkább, nem sérül az egóm.


De amikor a barátnőmet meg a barátnőjét egy szórakozóhelyen csak úgy letapizzák röhögve, és elkezdik őket húzni a kezüknél fogva a WC-re, akkor ne haragudj h azokkal az emberekkel nem állok le beszélgetni, hanem a lehető leggyorsabban kiütöm őket...


Vagy amikor megyek haza és azt látom, hogy egy férfi kerget hazafele egy lányt, vele mit beszéljek meg? Szerinted az ilyen emberek értenek a szép szóból?


4-es voltam.

2022. okt. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Miért kéne verekedni? :D
2022. okt. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%
Borsodban biztos jól verekednek az utcai harcosok.
2022. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, nem únod még ezeket az utcai verekedős kérdéseket???

Tegnap is ezen lovagoltál.

2022. okt. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%
2022. okt. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!