Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miez bennem ami felkelt?

Miez bennem ami felkelt?

Figyelt kérdés
Sosem használtam ébresztőt. Mondom magamnak: kellj fel 5:20kor és felébredek. Ha mondom kelj fel fel 4:40kor felkelek..sosem alszom el mint a más.. hogyvan ez?
2022. okt. 14. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Öregszel.
2022. okt. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Cirkadián ritmus, bioritmus. Van bennünk egy belső óra, vkinek halkabban ébreszt, másoknak hangosabban. Fegyelmezett, pontos emberek általában mindig tisztában vannak vele, hogy mennyi az idő, gyakran alvás közben is.

És olyan is van, hogy fontos események előtt az ember felszínesebben, éberebben alszik, így könnyebben fel is ébred.

2022. okt. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nálam is van, csak annyi hogy én allítok ébresztőt a biztonság kedvéért de mindig az ébresztő előtt ébredek fel.
2022. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mióta iphone-omon találtam egy teljesen nyugodt ébresztőt, azóta arra kelek, de régebben a samsungokon annyira kiakasztó ébresztők boktak, hogy néhány alkalom után az agyam valahogy ráállt, felkeltett ébresztő előtt 1- fél perccel és pont volt időm kinyomni, hogy ne is halljam.
2022. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4# Samsungra is letölthetsz egy kellemesebbet.
2022. nov. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, de lusta vagyok hozzá, max átnézem a gyári dallamokból az első 3-5-őt és kész, többet nem nagyon akarok azzal foglalkozni mi legyen az ébresztőn. Lehet ezzel a válasszal már többet foglalkoztam mint az ébresztő dallam beállításával.
2022. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!